Vlak+

Vlakem na Olympijský festival!

of1

Nechte doma auto a vyrazte vlakem na Olympijký festival. O dopravu do obou dějišť se postará oficiální dopravce Olympijského festivalu České dráhy, který během konání festivalu chystá speciální akci

Návštěvníci mohou využít zpáteční jízdenku Vlak+ Olympijský festival, jejímž zakoupením získají slevu 25%, a jízdenka jim zároveň poslouží jako vstupenka.

Akce se vztahuje na dny konání festivalu, tedy od 9. do 25. února, a platí na nákup jízdenek z kterékoli stanice či zastávky v České republice s cílovou stanicí začínající Brno nebo Ostrava.

Platnost jízdenky je standardní 24hodinová, tudíž je možné vyrazit tam a zpět ve stejný den, ale případně jeden den tam a druhý den zpět.

Cestující mohou využít předprodeje, který se spouští 1. února. Jízdenka se slevou Vlak+ je možno zakoupit pouze libovolné na pokladně ČD (ne v e-shopu ani v aplikaci Můj Vlak) na zvláštní vyžádání pod heslem: Vlak+ na Olympijský festival. 

Jízdní řády:

JŘ PRAHA-BRNO

JŘ BRNO-PRAHA

JŘ PRAHA-OSTRAVA

JŘ OSTRAVA-PRAHA

JŘ BRNO-OSTRAVA

JŘ OSTRAVA-BRNO

Jedete na Olympijský festival odjinud? Vygenerujte si vlastní jízdní řád z kteréhokoliv místa v ČR a buďte pořád v obraze - Kapesní jízdní řád.

Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách Českých drah.

Souhlasím
###message