Sazka Olympijský tábor Ostrava

_JRS5816

V rámci Olympijských festivalů prožijí děti malou olympiádu každý den. Vyzkouší si olympijské i neolympijské sporty, potkají slavné sportovce, zažijí neopakovatelnou atmosféru a získají analýzu svých sportovních předpokladů. Klidovou část programu zaplní speciálně vytvořená interaktivní vzdělávací zóna věnovaná olympismu. Strava a pitný režim je součástí programu. Zajištění Sazka Olympijského tábora probíhá v každém místě ve spolupráci s organizací, která s městem tyto tábory pořádá. Částku je možné uhradit z firemních benefitů.

  • Kde: Středisko volného času, Ostrava – Moravská Ostrava, areál Černá louka a Loděnice pod Slezskoostravským hradem
  • První turnus: 27. 7. – 31. 7.
  • Druhý turnus: 3. 8 – 7. 8.
  • Počet míst na turnus: 200
  • Čas:  8:00 – 16:00
  • Pro děti od 7 do 15 let
  • Cena: 2000,-Kč

Děti se sejdou ve Středisku volného času, Ostrava - Moravská Ostrava (ulice Ostrčilova 2925) každý den mezi 8:00 a 8:30. Tam se jich ujmou odborně vyškolení instruktoři a rozdělí je do skupin podle věku. Centrem sportování se stane právě Černá louka a Loděnice pod Slezskoostravským hradem. Mladí sportovci si vyzkouší až dvacet sportů za týden, všechny pomůcky budou mít k dispozici. Součástí bude i teplý oběd, dvě svačiny a pravidelný pitný režim. Všichni účastníci dostanou na konci týdne analýzu svých sportovních předpokladů, medaili a diplom. Na Černé louce vyroste i edukativní zóna věnovaná olympismu a našim úspěšným sportovcům. Rodiče si děti vyzvednou mezi 15:30 až 16:00 ve Středisku volného času Moravská Ostrava. 

Přihlásit se můžete na stránkách našeho partnera a spoluorganizátora táboru - Střediska volného času Ostrava-Moravská Ostrava, příspěvkové organizace.

Souhlasím
###message