Dostupná kapacita na pokladně pro dnešní den
Rezervace vstupu na nadcházející dny
Rezervovat

Rezervace

Vstupenky je třeba rezervovat alespoň den předem

REZERVACE A NÁKUP VSTUPENKY NA 26. 7. (zbývá 1940 vstupenek)
... nebo si vyberte jiné datum či konkrétní aktivitu níže
Sektor
Sportoviště
Sport
Typ aktivity
Datum
Datum
pondělí26.7.
tek23.7.
sobota24.7.
neděle25.7.
pondělí26.7.
úterý27.7.
středa28.7.
čtvrtek29.7.
tek30.7.
sobota31.7.
neděle1.8.
pondělí2.8.
úterý3.8.
středa4.8.
čtvrtek5.8.
tek6.8.
sobota7.8.
neděle8.8.
Sportoviště
Vše
Allianz Tenis
Anygence Lukostřelba
Baseball
Bobový trenažér
Bowls
Curling
ČEZ Atletika
Fotbal
Fotbalové hřiště
Golf
Headis
Hokejbal
Nohejbal
Olympijská zóna EDA
Orientační běh
Rybolov
Softball
Specialized Cyklistika
Sportovní hala
Šachy
Taneční sport
T-Mobile Florbal
Toyota Skatepark
Triatlon
Turistika
Úpolové sporty
VISA Eko zóna
Vodní sporty
Volejbal
Vzpírání
Wienerberger Beach aréna
Sport
Vše
Atletika
Badminton
Baseball
Beach badminton
Billiard
Boby
Bowls
Box
Curling
Cyklistika
Den pro seniory
Florbal
Fotbal
Golf
Házená
Headis
Hokejbal
Jachting
Judo
Karate
Korfbal
Kuličky
Lukostřelba
Moderní gymnastika
Moderní pětiboj
Nohejbal
Olympijská zóna EDA
Orientační běh
Paddleboarding
Paralympijský den
Pozemní hokej
Ragby
Rybolov
Rychlostní kanoistika
Skateboarding
Softball
Stolní tenis
Šachy
Šerm
Taekwondo
Taneční sport
Tenis
Triatlon
Turistika
Ultimate frisbee
Veslování
VISA Eko zóna
Vodní slalom
Volejbal
Vzpírání
Zápas
Typ aktivity
Vše
Akce
Exhibice
Lekce
Olympijský příměstský tábor
Rezervace
Turnaj/Soutěž
Volné sportování
Allianz Tenis
Kurt 1
Kurt 2
Kurt 3
Kurt 4
Kurt 5
Kurt 6
Kurt 8
Kurt 9
Kurt 10
Kurt 11
Anygence Lukostřelba
Baseball
Bobový trenažér
Fotbal
Fotbalové hřiště
Badminton
Travnatá plocha
Ragby
Golf
Hokejbal
Olympijská zóna EDA
Olympijská zóna EDA
Lekce s EDOU a OLOU
Orientační běh
Rybolov
Softball
Specialized Cyklistika
Sportovní hala
Badminton
Billiard
Stolní tenis
Šerm
T-Mobile Florbal
Plocha 2
Plocha 1
Toyota Skatepark
Triatlon
Turistika
VISA Eko zóna
VISA Eko zóna
VISA Lekce
Vodní sporty
Jachting
Paddleboarding
Veslování
Vodní slalom
Model Tokio kanálu
Volejbal
Kurt 2
Kurt 3
Kurt 4
Vzpírání
Wienerberger Beach aréna
Kurt 2
Kurt 1
Úpolové sporty
Box
Judo
Karate
Taekwondo
ČEZ Atletika
Šachy
Allianz Tenis
Kurt 1
Kurt 2
Kurt 3
Kurt 4
Kurt 5
Kurt 6
Kurt 8
Kurt 9
Kurt 10
Kurt 11
Anygence Lukostřelba
Baseball
Bobový trenažér
Fotbal
Fotbalové hřiště
Badminton
Travnatá plocha
Ragby
Golf
Hokejbal
Olympijská zóna EDA
Olympijská zóna EDA
Lekce s EDOU a OLOU
Orientační běh
Rybolov
Softball
Specialized Cyklistika
Sportovní hala
Badminton
Billiard
Stolní tenis
Šerm
T-Mobile Florbal
Plocha 2
Plocha 1
Toyota Skatepark
Triatlon
Turistika
VISA Eko zóna
VISA Eko zóna
VISA Lekce
Vodní sporty
Jachting
Paddleboarding
Veslování
Vodní slalom
Model Tokio kanálu
Volejbal
Kurt 2
Kurt 3
Kurt 4
Vzpírání
Wienerberger Beach aréna
Kurt 2
Kurt 1
Úpolové sporty
Box
Judo
Karate
Taekwondo
ČEZ Atletika
Šachy
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Allianz Tenis
Kurt 1
Tenis pro veřejnost
09:00 - 19:00
Kurt 2
Tenis pro veřejnost
09:00 - 15:00
Rezervace tenisového kurtu
15:00 - 15:55
Rezervace tenisového kurtu
16:00 - 16:55
Rezervace tenisového kurtu
17:00 - 17:55
Rezervace tenisového kurtu
18:00 - 18:55
Kurt 3
Tenis pro veřejnost
09:00 - 15:00
Rezervace tenisového kurtu
15:00 - 15:55
Rezervace tenisového kurtu
16:00 - 16:55
Rezervace tenisového kurtu
17:00 - 17:55
Rezervace tenisového kurtu
18:00 - 18:55
Kurt 4
Tenis pro veřejnost
09:00 - 19:00
Kurt 5
Tenis pro veřejnost
09:00 - 15:00
Rezervace tenisového kurtu
15:00 - 15:55
Rezervace tenisového kurtu
16:00 - 16:55
Rezervace tenisového kurtu
17:00 - 17:55
Rezervace tenisového kurtu
18:00 - 18:55
Kurt 6
Rezervace tenisového kurtu
09:00 - 09:55
Rezervace tenisového kurtu
10:00 - 10:55
Rezervace tenisového kurtu
11:00 - 11:55
Rezervace tenisového kurtu
12:00 - 12:55
Rezervace tenisového kurtu
13:00 - 13:55
Rezervace tenisového kurtu
14:00 - 14:55
Tenis pro veřejnost
15:00 - 19:00
Kurt 8
Tenis pro veřejnost
09:00 - 15:00
Rezervace tenisového kurtu
15:00 - 15:55
Rezervace tenisového kurtu
16:00 - 16:55
Rezervace tenisového kurtu
17:00 - 17:55
Rezervace tenisového kurtu
18:00 - 18:55
Kurt 9
Tenis pro veřejnost
09:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Tenis pro veřejnost
14:00 - 19:00
Kurt 10
Tenis pro veřejnost
09:00 - 15:00
Rezervace tenisového kurtu
15:00 - 15:55
Rezervace tenisového kurtu
16:00 - 16:55
Rezervace tenisového kurtu
17:00 - 17:55
Rezervace tenisového kurtu
18:00 - 18:55
Kurt 11
Tenis pro veřejnost
09:00 - 13:00
Hodina s trenérem
13:00 - 13:55
Hodina s trenérem
14:00 - 14:55
Hodina s trenérem
15:00 - 15:55
Hodina s trenérem
16:00 - 16:55
Hodina s trenérem
17:00 - 17:55
Hodina s trenérem
18:00 - 19:00
Anygence Lukostřelba
Lukostřelba pro veřejnost
09:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Lukostřelba pro veřejnost
14:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Lukostřelba pro veřejnost
16:00 - 19:00
Baseball
Baseball pro veřejnost
09:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Baseball pro veřejnost
14:00 - 19:00
Bobový trenažér
Jízda na bobech
09:00 - 10:00
Sportoviště je rezervováno
10:00 - 10:30
Jízda na bobech
10:30 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Jízda na bobech
16:00 - 19:00
Fotbal
Trénink fotbalových dovedností pro veřejnost
09:00 - 11:00
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 12:00
Exhibice fotbalu
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Trénink fotbalových dovedností pro veřejnost
15:00 - 19:00
Fotbalové hřiště
Badminton
Badminton pro veřejnost
09:00 - 19:00
Travnatá plocha
Korfbal pro veřejnost
09:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 16:00
Korfbal pro veřejnost
16:00 - 19:00
Ragby
Ragby pro veřejnost
09:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Ragby pro veřejnost
15:00 - 19:00
Golf
Golf pro veřejnost
09:00 - 19:00
Hokejbal
Hokejbal pro veřejnost
09:00 - 19:00
Olympijská zóna EDA
Olympijská zóna EDA
Objevte olympijské hodnoty s Edou a Olou
09:00 - 19:00
Lekce s EDOU a OLOU
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 14:00
Orientační běh
Mini bludiště pro veřejnost
09:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Mini bludiště pro veřejnost
14:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Mini bludiště pro veřejnost
16:00 - 19:00
Rybolov
Rybolovné techniky - ukázka disciplín
09:00 - 10:00
Rybolovné techniky - představení sportu
10:00 - 11:30
Rybolovné techniky - ukázka disciplín
11:30 - 12:30
Rybolovné techniky - exhibice
12:30 - 14:00
Rybolovné techniky - ukázka disciplín
14:00 - 17:00
Rybolovné techniky - exhibice
17:00 - 19:00
Softball
Softball pro veřejnost
09:00 - 11:00
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 12:00
Softball pro veřejnost
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Softball pro veřejnost
15:00 - 19:00
Specialized Cyklistika
Cyklistika
09:00 - 19:00
Sportovní hala
Badminton
Badminton pro veřejnost
09:00 - 11:00
Badminton - trénink s reprezentanty
11:00 - 12:00
Badminton pro veřejnost
12:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Badminton - vyzvi reprezentanta
14:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Badminton - vyzvi reprezentanta
16:00 - 17:00
Badminton - trénink s reprezentanty
17:00 - 18:30
Badminton pro veřejnost
18:30 - 19:00
Billiard
Billiard pro veřejnost
09:00 - 19:00
Stolní tenis
Stolní tenis pro veřejnost
09:00 - 11:00
Turnaj pro veřejnost
11:00 - 12:30
Stolní tenis pro veřejnost
12:30 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Stolní tenis pro veřejnost
16:00 - 16:30
Turnaj pro veřejnost
16:30 - 18:00
Stolní tenis pro veřejnost
18:00 - 19:00
Šerm
Šerm pro veřejnost
09:00 - 10:00
Šermířská exhibice
10:00 - 11:00
Šerm pro veřejnost
11:00 - 15:00
Šermířská exhibice
15:00 - 16:00
Šerm pro veřejnost
16:00 - 19:00
T-Mobile Florbal
Plocha 2
Florbal pro veřejnost
09:00 - 11:00
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 12:00
Florbalová exhibice
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Florbal pro veřejnost
15:00 - 17:00
Sportoviště je rezervováno
17:00 - 18:00
Florbal pro veřejnost
18:00 - 19:00
Plocha 1
Florbal pro veřejnost
09:00 - 11:00
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 12:00
Florbalová exhibice
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Florbal pro veřejnost
15:00 - 17:00
Sportoviště je rezervováno
17:00 - 18:00
Florbal pro veřejnost
18:00 - 19:00
Toyota Skatepark
Skateboarding pro veřejnost
09:00 - 11:00
Open workshop
11:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Open workshop
16:00 - 18:00
Skateboarding pro veřejnost
18:00 - 19:00
Triatlon
Triatlon pro veřejnost
09:00 - 19:00
Turistika
Seznam se s turistikou
09:00 - 13:00
Olympijský příměstský tábor
13:00 - 14:00
Seznam se s turistikou
14:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Seznam se s turistikou
16:00 - 19:00
VISA Eko zóna
VISA Eko zóna
Zjistěte co je to udžitelnost, jak funguje recyklace plastů a jak se chovat zodpovědně ke svému okolí
09:00 - 19:00
VISA Lekce
Zjistěte co je to udžitelnost, jak funguje recyklace plastů a jak se chovat zodpovědně ke svému okolí
17:00 - 17:30
Vodní sporty
Jachting
Jachting pro veřejnost
09:00 - 19:00
Paddleboarding
Paddleboarding - Suchá příprava
09:00 - 09:30
Paddleboarding - Kurz na vodě
09:30 - 10:00
Paddleboarding - Suchá příprava
10:30 - 11:00
Paddleboarding - Kurz na vodě
11:00 - 11:30
Paddleboarding - Suchá příprava
12:00 - 12:30
Paddleboarding - Kurz na vodě
12:30 - 13:00
Paddleboarding - Suchá příprava
13:30 - 14:00
Paddleboarding - Kurz na vodě
14:00 - 14:30
Paddleboarding - Suchá příprava
15:00 - 15:30
Paddleboarding - Kurz na vodě
15:30 - 16:00
Paddleboarding - Suchá příprava
16:30 - 17:00
Paddleboarding - Kurz na vodě
17:00 - 18:00
Paddleboarding - Volné projížďky
18:00 - 19:00
Veslování
Veslování pro veřejnost
09:00 - 19:00
Vodní slalom
Vodní slalom pro veřejnost
09:00 - 19:00
Model Tokio kanálu
Model kanoistického kanálu v Tokiu
09:00 - 19:00
Volejbal
Kurt 2
Volejbal pro veřejnost
09:00 - 19:00
Kurt 3
Volejbal pro veřejnost
09:00 - 19:00
Kurt 4
Volejbal pro veřejnost
09:00 - 19:00
Vzpírání
Vzpírání pro veřejnost
09:00 - 19:00
Wienerberger Beach aréna
Kurt 2
Beach ragby pro veřejnost
09:00 - 19:00
Kurt 1
Beach ragby pro veřejnost
09:00 - 19:00
Úpolové sporty
Box
Box pro veřejnost
09:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Box pro veřejnost
15:00 - 19:00
Judo
Judo pro veřejnost
09:00 - 11:00
Exhibice judo
11:00 - 12:00
Judo pro veřejnost
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Judo pro veřejnost
15:00 - 17:00
Exhibice judo
17:00 - 18:00
Judo pro veřejnost
18:00 - 19:00
Karate
Poznej japonské umění karate
09:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 16:00
Poznej japonské umění karate
16:00 - 19:00
Taekwondo
Taekwondo pro veřejnost
09:00 - 15:00
Olympijský příměstský tábor
15:00 - 16:00
Taekwondo pro veřejnost
16:00 - 19:00
ČEZ Atletika
Atletika pro děti
09:00 - 11:00
Olympijský příměstský tábor
11:00 - 12:00
Atletika pro děti
12:00 - 14:00
Olympijský příměstský tábor
14:00 - 15:00
Návštěva atleta Radka Jušky
15:00 - 16:00
Atletika pro děti
16:00 - 19:00
Šachy
Šachy pro veřejnost
09:00 - 15:00
Šachy - turnaj
15:00 - 18:00
Šachy pro veřejnost
18:00 - 19:00