Dostupná kapacita na pokladně pro dnešní den
Rezervace vstupu na nadcházející dny
Rezervovat

Doprovodný program

Těšíme se na vás!

24. 7.

  • Paddleboarding - kurzy a příprava po celý den
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice - ukázka šermu pod dohledem fleretisty Marka Totuška
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:00 Exhibice badmintonové reprezentantky Kateřiny Mikelkové
  • 11:30, 14:30 a 17:00 Exhibice juda
  • 13:00 Autogramiáda Lucie Hradecké
  • 13:00 Exhibiční badmintonový zápas - juniorské reprezentantky Kateřina Mikelová a Tallulah Van Cappenolle
  • 14:00 Badminton - exhibiční zápas smíšené čtyřhry
  • 14:00 Exhibice korfbalu
  • 15:00 Šachy - návštěva reprezentanta
  • 15:00 a 17:30 Badmintonová výzva: zahraj si proti Petru Koukalovi
  • 15:30 Badmintonová exhibice - juniorský mistr ČR Jan Louda a Ondřej Král
  • 15:30 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 16:00, 17:00, 18:00 Exhibice karate
  • 16:30 Badminton - exhibiční zápas mužské čtyřhry
  • 18:00 Exhibice fotbalu se sedminásobným mistrem světa ve footbagu s Honzou Webrem

25. 7.

  • Paddleboarding - kurzy a příprava po celý den
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice - ukázka šermu pod taktovkou nejúspěšnějšího českého kordisty Jiřího Berana
  • 10:00, 11:30, 14:30, 17:00 - Exhibice juda
  • 12:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 13:00 Toyota Skatepark s Maximem Habancem - otevřená soutěž
  • 14:00 Lekce Badmintonu
  • 15:00 Šachy - návštěva reprezentanta
  • 16:00, 17:00, 18:00 - Exhibice karate

26. 7.

  • zahájení příměstských olympijských táborů
  • Atletika - zaskákejte si s Radkem Juškou
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice - ukázka šermu pod dohledem kordistky Veroniky Bieleszové
  • 10:30 Exhibiční trénink reprezentace bobistů na unikátním bobovém trenažéru
  • 11:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 11:00 a 17:00 Badminton - exhibiční zápas Jaromíra Janáčka a Tomáše Švejdy
  • 12:00 Fotbalová exhibice
  • 12:00 Exhibice florbalu s vrcholovými hráči
  • 12:30 a 17:00 Rybolov - exhibice mistrů světa v terčových a muškařských disciplínách

27. 7. 

  • Den pro seniory - exhibice reprezentace chodícího fotbalu
  • 9:00, 11:30-19:00 Rybolovné techniky - ukázky disciplín, exhibice mistrů světa v rybolovu
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice - ukázka šermu pod dohledem šavlistky Karolíny Bechyňové
  • 10:00, 14:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 10:30 Exhibiční trénink reprezentace bobistů na unikátním bobovém trenažéru + autogramiáda
  • 14:30 Benefiční turnaj partnerů na podporu České olympijské nadace
  • 15:00 Autogramiáda tenistky Barbory Strýcové a motocrossaře Petra Piláta v naší ČEZ Energy zóně
  • 15:00 Atletika -  zaběhejte si s nejrychlější atletkou Nikolou Bendovou

28. 7. 

  • 9:00, 11:30-19:00 Rybolovné techniky - ukázky disciplín, exhibice mistrů světa v rybolovu
  • 10:00, 14:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 15:00 Autogramiáda hráčů extraligového volejbalového klubu VK ČEZ Karlovarsko v naší ČEZ Energy zóně
  • 17:30 Exhibice korfbalu - utkání klubů

29. 7.

  • 9:00, 11:30-19:00 Rybolovné techniky - ukázky disciplín, exhibice mistrů světa v rybolovu
  • 10:00, 14:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 11:00 Exhibice fotbalu
  • 11:00 Florbalová exhibice  s vrcholovými hráči
  • 15:00 Volejbal - autogramiáda a beseda s reprezentantkami ČR
  • 15:00 Autogramiáda hráčů basketbalu Nymburk v naší ČEZ Energy zóně
  • 17:00 Volejbal - otázky a odpovědi s mistrem světa Zdeňkem Groesslem

30. 7.

  • Den s Českou olympijskou nadací
  • 10:00, 11:30, 14:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 14:00 Florbalová exhibice + ukázkový trénink s DHC Slavia Praha
  • 14:00 Přednáška Jana Mühlfeita zdarma - Odemykání dětského potenciálu
  • 14:30 Atletika - dorazí bývalá tyčkařka Kateřina Baďurová-Janků
  • 15:00 Autogramiáda hráčů HC Rytíři Kladno v naší ČEZ Energy zóně
  • 16:30 Atletika - zaházejte si s diskařem Markem Bártou
  • 17:00 Exhibice korfbalu - utkání klubů
  • 17:00 Exhibiční zápas umělců REAL TOP Praha proti ambasadorům České olympijské nadace

31. 7.

  • Tenisový turnaj mužů pro veřejnost
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice - ukázka šermu pod dohledem kordistky Anny Coufalové
  • 10:00, 11:30, 14:00 a 17:00 Exhibice juda
  • 10:00 Autogramiáda házenkářských reprezentantek v naší T-Mobile Florbal zóně
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 13:00 Badminton - exhibiční zápas ženské čtyřhry
  • 14:00 Badminton - exhibiční zápas smíšené čtyřhry
  • 14:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 15:30 Badminton - exhibiční zápas mistryně ČR Terezy Švabíkové a Sabiny Milové
  • 16:00 Badminton - exhibiční zápas Adama Šulce a Matěje Rzeplinski
  • 16:00, 17:00, 18:00 Exhibice karate
  • 17:00 Badminton - exhibiční zápas ženské čtyřhry
  • 18:00 Exhibice fotbalu se sedminásobným mistrem světa ve footbagu s Honzou Webrem

1. 8.

  • Autogramiáda reprezentantů v curlingu: Zuzana a Tomáš Paulovi
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 14:00 Badminton - exhibiční zápas smíšené čtyřhry
  • 15:30 Badminton - exhibiční zápas Adama Šulce a Matěje Rzeplinski
  • 16:00, 17:00, 18:00 Exhibice karate
  • 16:30 Badminton - exhibiční zápas mistryně ČR Terezy Švabíkové a Michala Fuchsová

2. 8. 

  • Den paralympijských sportů - můžete si vyzkoušet například tenis na vozíku nebo atletiku a fotbal pro nevidomé
  • 9:00 a 14:30 exhibice zápasníka Marka Ševce
  • 10:00 Florbal - turnaj dorostenek
  • 12:00 Exhibiční trénink české reprezentace v zápase
  • 15:00 Florbal - ukázkový trénink HC Dukla Praha
  • 15:00 Autogramiáda slalomářů - Vavřinec Hradilek a Amálie Hilgertová v naší ČEZ Energy zóně
  • 16:30 Autogramiáda házenkářských reprezentantů v naší T-Mobile Florbal zóně
  • 17:30 Florbal - ukázkový trénink DHC Slavia Praha

3. 8. 

  • 10:00, 15:00 Volejbal - ukázkový trénink ženské extraligy
  • 12:00 Exhibice zápasnice Adély Hanzlíčkové
  • 17:00 Exhibice ultimate frisbee - velká hra 7 na 7
  • 18:00 Ukázkový trénink české reprezentace v zápase

4. 8.

  • 11:00 Exhibice moderního pětiboje s profesionály
  • 12:30 Exhibiční trénink české reprezentace v zápase
  • 17:00 Volejbal - exhibice extraligy kadetek
  • 17:30 Exhibice zápasnice Adély Hanzlíčkové

5. 8.

  • Den věnovaný udržitelnosti ve sportu ve Visa Eko zóně - workshopy, kvízy, přednášky
  • Autogramiáda Báry Strýcové (u stanoviště Allianz)
  • 9:00 Exhibice moderního pětiboje s profesionály
  • 10:00 Exhibice zápasnice Adély Hanzlíčkové
  • 11:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 11:00 Volejbal - ukázkový trénink extraligy juniorek
  • 14:00 Exhibice fotbalu
  • 15:00 Autogramiáda ženské basketbalové reprezentace v naší ČEZ Energy zóně
  • 17:00 Volejbal - exhibice extraligy kadetek
  • 18:00 Workshop s Michalem Brožou z OSN na téma udržitelnost
  • 18:30 Exhibice české reprezentace v zápase

6.8.

  • 9:00 Exhibice moderního pětiboje s profesionály
  • 9:00 Florbal - turnaj minižáků
  • 10:00 Ukázkový trénink extraligy žen
  • 10:30 Exhibiční trénink reprezentace bobistů + autogramiáda
  • 12:00 Florbal - turnaj mladších žáků
  • 12:30 Exhibice české reprezentace v zápase
  • 13:30 Lukostřelba - exhibice s olympioničkou Marií Horáčkovou
  • 14:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 14:00 Volejbal - ukázka tréninku přípravky
  • 14:30 Exhibice zápasníka Jaroslava Zemana
  • 17:00 Volejbal - exhibiční utkání žen Olymp x Dukla 
  • 17:00 Exhibice skateboardingové reprezentace v Toyota Skateparku

7. 8.

  • Tenisový turnaj žen pro veřejnost
  • 9:00 Exhibice moderního pětiboje s profesionály
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:00, 14:30 Exhibice české reprezentace v zápase
  • 12:30 Exhibice bývalého zápasníka Petra Švehly
  • 13:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 14:00 Exhibice ultimate frisbee - velká hra 7 na 7
  • 16:00, 17:00, 18:00 Exhibice karate

8.8. 

  • 9:00 Jaromír Jágr předá šek na částku vybranou pomocí aplikace EPP Pomáhej pohybe
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:30 Skateboardingový hlavní závod streetstyle v Toyota Skateparku s předními hvězdami českého skateboardingu
  • 11:00, 14:30 Exhibice české reprezentace v zápase
  • 12:30 exhibice bývalého zápasníka Davida Vály
  • 15:30 Běh Olympijským festivalem
  • 16:00 Florbalová exhibice s vrcholovými hráči
  • 16:00, 17:00, 18:00 Exhibice karate
  • 19:00 Zakončení