Program

Lokace
Vše
Dolní oblast Vítkovice
Ski areál Mosty u Jablunkova
Kopřivná pod Pradědem
Ski Aréna Karlov
Ski Bílá
OSTRAVAR ARÉNA
Datum
18.2.ne
17.2.so
18.2.ne
19.2.po
20.2.út
21.2.st
22.2.čt
23.2.
24.2.so
25.2.ne
Sport
Vše
Ostatní sporty
Aktivity pro děti
Atletika
Fatbike
Florbal
Hokejbal
Horská služba - přednáška
Cheerleading
Kiting
Korfbal
Ledolezectví
Longboarding
Lyžařský orientační běh
Metaná
Rodinná mini olympiáda
Rope Skipping
Skialpinismus
Skicross/Snowboardcross - Workout
Skicross/Snowboardcross - Workout Mazání
Sledge hokej
Stolní tenis
Taekwondo
Zvuková střelba
Zimní olympijské sporty
Alpské lyžování
Běh na lyžích
Biatlon
Boby
Curling
Krasobruslení
Lední hokej
Rychlobruslení
Saně
Skeleton
Skicross/Snowboardcross
Skoky na lyžích
Snowboarding
Sportoviště
Vše
Atletika
Běžecká trať
Coca-Cola snowpark
ČEPS biatlonová střelnice
Dolní oblast Vítkovice
Florbalové hřiště
Hokejbalový trenažér
Ledová cesta
Ledová věž
Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Ostrava!!! curling
Přírodní saňkářská dráha
Radiožurnál skokanský můstek
Sdílená plocha
Sjezdová trať č.1
Sjezdová trať č.13 - Závodní
Sjezdová trať č.3 - FIS
Sjezdová trať č.6 - Sportovní
Sjezdovka č.2
Sjezdovka č.3
Sjezdovka č.4
Sjezdovka Jižní I.
Sjezdovka Jižní II.
Sjezdovka Sever - Modrá
Sjezdovka Sever - Javořinka
Stolní tenis
ŠKODA AUTO hokejová plocha
Tábořiště
Tábořiště - dráha 1
Tábořiště - dráha 2
T-Mobile Sliding Centrum
Visa pumptrack
Volná plocha
Volná plocha - hřiště Sever
Typ aktivity
Vše
Soutěž
Exhibice
Volné sportování
Rezervace
Děti ZŠ
Rodinná mini olympiáda / Volná plocha
Horská služba - přednáška / Volná plocha
Alpské lyžování / Sjezdovka č.3
Alpské lyžování / Sjezdová trať č.1
Atletika / Atletika
Běh na lyžích / Dolní oblast Vítkovice
Běh na lyžích / Běžecká trať
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
Curling / Ostrava!!! curling
Florbal / Florbalové hřiště
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Cheerleading / Sdílená plocha
Kiting / Volná plocha
Volná plocha
Volná plocha - louka nad Horským hotelem Kopřivná
Krasobruslení / Ledová cesta
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
2/3 ŠKODA AUTO ledová plocha
ŠKODA AUTO ledová plocha
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Longboarding / Visa pumptrack
Lyžařský orientační běh / Běžecká trať
Běžecká trať - Dráha 1
Běžecká trať
Metaná / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Rychlobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - trenažer
T-Mobile Sliding Centrum
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Skialpinismus / Sjezdovka č.4
Dráha 1
Lyžařský svah
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 5
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 4
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 3
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 2
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 1
Radiožurnál skokanský můstek
Snowboarding / Sjezdovka č.3
Snowboarding / Sjezdová trať č.1
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský Burton park
Prostor pro veřejnost
Stolní tenis / Stolní tenis
Rodinná mini olympiáda / Volná plocha
Horská služba - přednáška / Volná plocha
Alpské lyžování / Sjezdovka č.3
Alpské lyžování / Sjezdová trať č.1
Atletika / Atletika
Běh na lyžích / Dolní oblast Vítkovice
Běh na lyžích / Běžecká trať
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
Curling / Ostrava!!! curling
Florbal / Florbalové hřiště
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Cheerleading / Sdílená plocha
Kiting / Volná plocha
Volná plocha
Volná plocha - louka nad Horským hotelem Kopřivná
Krasobruslení / Ledová cesta
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
2/3 ŠKODA AUTO ledová plocha
ŠKODA AUTO ledová plocha
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Longboarding / Visa pumptrack
Lyžařský orientační běh / Běžecká trať
Běžecká trať - Dráha 1
Běžecká trať
Metaná / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Rychlobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - trenažer
T-Mobile Sliding Centrum
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Skialpinismus / Sjezdovka č.4
Dráha 1
Lyžařský svah
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 5
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 4
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 3
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 2
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 1
Radiožurnál skokanský můstek
Snowboarding / Sjezdovka č.3
Snowboarding / Sjezdová trať č.1
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský Burton park
Prostor pro veřejnost
Stolní tenis / Stolní tenis
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Rodinná mini olympiáda / Volná plocha
Dětská olympiáda
10:00 - 16:00
Horská služba - přednáška / Volná plocha
Horská služba - přednáška
11:00 - 12:00
Alpské lyžování / Sjezdovka č.3
Lyžařský závod TJ Sokol Mosty v obřím slalomu
09:00 - 12:00
"Hledáme hvězdy bílých svahů!" - Alpské lyžování
13:00 - 15:00
Alpské lyžování / Sjezdová trať č.1
"Hledáme hvězdy bílých svahů!" - Alpské lyžování
09:00 - 12:00
Alpské lyžování - trénink
13:00 - 16:00
Atletika / Atletika
Atletický víceboj
09:00 - 19:00
Běh na lyžích / Dolní oblast Vítkovice
Volné běžkování pro veřejnost
09:00 - 10:00
Volné běžkování pro veřejnost
11:30 - 13:00
Výuka běžeckého lyžování
13:00 - 14:30
Volné běžkování pro veřejnost
14:30 - 17:00
Výuka běžeckého lyžování
17:00 - 18:00
Volné běžkování pro veřejnost
18:00 - 19:00
Výuka běžeckého lyžování
10:00 - 11:30
Běh na lyžích / Běžecká trať
Závod v běžeckém lyžování - Mosty
09:00 - 11:00
Běžecké lyžování
11:00 - 12:00
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Volné běžkování pro veřejnost
09:00 - 11:30
Biatlonová exhibice.
15:00 - 16:30
Raškohrátky - běh na lyžích pro děti
11:30 - 13:00
Volné běžkování pro veřejnost
13:00 - 15:00
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Volné běžkování pro veřejnost s možností střelby
09:00 - 17:00
Biatlonové závody pro veřejnost
17:00 - 19:00
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
Boby
09:00 - 11:00
Boby
16:30 - 18:00
Curling / Ostrava!!! curling
Rezervace curlingové dráhy
09:00 - 10:00
Curling pro veřejnost
10:00 - 12:00
Curling pro veřejnost
13:00 - 17:00
Curling pro veřejnost
18:00 - 19:00
Rezervace curlingové dráhy
12:00 - 13:00
Florbal / Florbalové hřiště
Dovednostní aktivity ve florbale
09:00 - 19:00
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Volné sportování
09:00 - 19:00
Cheerleading / Sdílená plocha
Otevřený trénink soutěžního cheerleadingu s FTA (akrobacie)
09:30 - 11:00
Otevřený trénink soutěžního cheerleadingu s FTA (lidské pyramidy)
11:30 - 13:00
Otevřený trénink soutěžního cheerleadingu s FTA (akrobacie)
13:30 - 15:00
Otevřený trénink soutěžního cheerleadingu s FTA (lidské pyramidy)
15:30 - 17:00
Otevřený trénink soutěžního cheerleadingu s FTA (akrobacie)
17:30 - 19:00
Kiting / Volná plocha
Volná plocha
Kiting - prezentace vybavení
09:30 - 10:15
Kiting - prezentace vybavení
11:00 - 11:45
Kiting - prezentace vybavení
12:30 - 13:15
Kiting - prezentace vybavení
14:00 - 14:45
Volná plocha - louka nad Horským hotelem Kopřivná
Kite ochutnávka
10:00 - 11:25
Kite ochutnávka
11:30 - 12:55
Kite ochutnávka
13:00 - 14:25
Kite ochutnávka
14:30 - 15:55
Krasobruslení / Ledová cesta
Volné bruslení
09:00 - 19:00
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
2/3 ŠKODA AUTO ledová plocha
Volné bruslení veřejnosti
09:00 - 11:30
ŠKODA AUTO ledová plocha
Volné bruslení veřejnosti
13:00 - 14:30
Exhibice krasobruslení
15:30 - 16:00
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
ŠKODA AUTO hokej
14:30 - 13:00
Longboarding / Visa pumptrack
Výuka volné jízdy
12:00 - 13:30
Výuka volné jízdy
15:00 - 16:30
Vyřazovací závod
16:30 - 18:00
Volné jízdy
18:30 - 19:00
Výuka volné jízdy
09:00 - 11:30
Lyžařský orientační běh / Běžecká trať
Běžecká trať - Dráha 1
Lyžařský orientační běh - závod
13:00 - 16:00
Běžecká trať
Lyžařský orientační běh
13:00 - 16:00
Metaná / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Metaná - utkání žákovských týmů
09:00 - 12:00
Metaná - dovednostní disciplíny pro příchozí
13:00 - 14:30
Rychlobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Výuka rychlobruslení
16:00 - 17:00
Exhibice rychlobruslení
17:00 - 17:30
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - trenažer
Trenažer saně
09:00 - 19:00
T-Mobile Sliding Centrum
Saně
11:00 - 13:00
Saně
15:00 - 16:30
Saně
18:00 - 19:00
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Skeleton
13:30 - 15:00
Skialpinismus / Sjezdovka č.4
Dráha 1
Skialpinismus - závod Mosty
09:00 - 12:00
Lyžařský svah
Skialpinismus
09:00 - 12:00
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 5
Dětský závod v Severské kombinaci - chlapci 10 - 12 let
10:00 - 13:30
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 4
Dětský závod v Severské kombinaci - dívky 10 - 12 let
10:00 - 13:30
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 3
Dětský závod v Severské kombinaci - dívky 8 - 9 let
10:00 - 13:30
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 2
Dětský závod v Severské kombinaci - chlapci 8 - 9 let
10:00 - 13:30
Radiožurnál skokanský můstek - dráha 1
Dětský závod v Severské kombinaci - chlapci 6 - 7 let
10:00 - 13:30
Radiožurnál skokanský můstek
Dětský závod v Severské kombinaci
09:00 - 10:00
Dětský závod v Severské kombinaci - dívky 6 - 7 let
10:00 - 13:30
SnowKidz park
13:30 - 18:00
Snowboarding / Sjezdovka č.3
"Hledáme hvězdy bílých svahů!" - Snowboarding
13:00 - 15:00
Snowboarding / Sjezdová trať č.1
Snowboarding - trénink
09:00 - 12:00
"Hledáme hvězdy bílých svahů!" - Snowboarding
13:00 - 16:00
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský Burton park
Dětský Burton park
10:00 - 12:00
Prostor pro veřejnost
Freestyle snowboarding pro veřejnost + test centrum.
09:00 - 19:00
Stolní tenis / Stolní tenis
Stolní tenis pro veřejnost
09:00 - 19:00
Souhlasím
###message