Program

Lokace
Vše
Dolní oblast Vítkovice
Ski areál Mosty u Jablunkova
Kopřivná pod Pradědem
Ski Aréna Karlov
Ski Bílá
OSTRAVAR ARÉNA
Datum
22.2.čt
21.2.st
22.2.čt
23.2.
24.2.so
25.2.ne
Sport
Vše
Ostatní sporty
Aktivity pro děti
Atletika
Fatbike
Florbal
Hokejbal
Horská služba - přednáška
Cheerleading
Kiting
Korfbal
Ledolezectví
Longboarding
Lyžařský orientační běh
Metaná
Rodinná mini olympiáda
Rope Skipping
Skialpinismus
Skicross/Snowboardcross - Workout
Skicross/Snowboardcross - Workout Mazání
Sledge hokej
Stolní tenis
Taekwondo
Zvuková střelba
Zimní olympijské sporty
Alpské lyžování
Běh na lyžích
Biatlon
Boby
Curling
Krasobruslení
Lední hokej
Rychlobruslení
Saně
Skeleton
Skicross/Snowboardcross
Skoky na lyžích
Snowboarding
Sportoviště
Vše
Atletika
Běžecká trať
Běžecký trenažér
Coca-Cola snowpark
ČEPS biatlonová střelnice
Dolní oblast Vítkovice
Florbalové hřiště
Hokejbalový trenažér
Ledová cesta
Ledová věž
Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Ostrava!!! curling
Přírodní saňkářská dráha
Radiožurnál skokanský můstek
Sdílená plocha
Sjezdová trať č.1
Sjezdová trať č.13 - Závodní
Sjezdová trať č.3 - FIS
Sjezdová trať č.6 - Sportovní
Sjezdovka č.2
Sjezdovka č.3
Sjezdovka č.4
Sjezdovka Jižní I.
Sjezdovka Jižní II.
Sjezdovka Sever - Modrá
Sjezdovka Sever - Javořinka
Stolní tenis
ŠKODA AUTO hokejová plocha
Tábořiště
Tábořiště - dráha 1
Tábořiště - dráha 2
T-Mobile Sliding Centrum
Visa pumptrack
Volná plocha
Volná plocha - hřiště Sever
Typ aktivity
Vše
Soutěž
Exhibice
Volné sportování
Rezervace
Děti ZŠ
Atletika / Atletika
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - 4bob
T-Mobile Sliding Centrum
Curling / Ostrava!!! curling
Florbal / Florbalové hřiště
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Krasobruslení / Ledová cesta
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Longboarding / Visa pumptrack
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Sledge hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský snowpark
Prostor pro veřejnost
Stolní tenis / Stolní tenis
Taekwondo / Sdílená plocha
Atletika / Atletika
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - 4bob
T-Mobile Sliding Centrum
Curling / Ostrava!!! curling
Florbal / Florbalové hřiště
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Krasobruslení / Ledová cesta
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Longboarding / Visa pumptrack
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Sledge hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský snowpark
Prostor pro veřejnost
Stolní tenis / Stolní tenis
Taekwondo / Sdílená plocha
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Atletika / Atletika
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Atletický víceboj
13:00 - 19:00
Běh na lyžích / Moravskoslezský kraj a České dráhy běžecká trať
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Volné běžkování pro veřejnost
13:00 - 14:30
Výuka běžeckého lyžování
14:30 - 15:30
Běžecké závody pro veřejnost
15:30 - 17:30
Výuka běžeckého lyžování
17:30 - 18:00
Volné běžkování pro veřejnost
18:00 - 19:00
Biatlon / ČEPS biatlonová střelnice
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Volné běžkování pro veřejnost s možností střelby
13:00 - 19:00
Boby / T-Mobile Sliding Centrum
T-Mobile Sliding Centrum - 4bob
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Boby
13:00 - 19:00
T-Mobile Sliding Centrum
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Boby
15:00 - 18:00
Curling / Ostrava!!! curling
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Rezervace curlingové dráhy
13:00 - 14:00
Curling pro veřejnost
14:00 - 16:00
Curling pro veřejnost
17:00 - 19:00
Florbal / Florbalové hřiště
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Dovednostní aktivity ve florbale
13:00 - 19:00
Hokejbal / Hokejbalový trenažér
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Volné sportování
13:00 - 19:00
Krasobruslení / Ledová cesta
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Volné bruslení
13:00 - 19:00
Krasobruslení / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Lední hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Hokejový turnaj/trénink dětí
13:30 - 14:30
ŠKODA AUTO hokejové aktivity
16:00 - 16:30
Výuka ledního hokeje
17:00 - 18:00
Longboarding / Visa pumptrack
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Výuka volné jízdy
13:30 - 16:30
Vyřazovací závod
17:00 - 18:30
Výuka volné jízdy
18:30 - 19:00
Saně / T-Mobile Sliding Centrum
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Saně
18:00 - 19:00
Skeleton / T-Mobile Sliding Centrum
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Skeleton
13:30 - 15:00
Skoky na lyžích / Radiožurnál skokanský můstek
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
SnowKidz park
13:00 - 18:00
Sledge hokej / ŠKODA AUTO hokejová plocha
Vyzkoušej si sledge hokej s profíky
18:00 - 19:00
Snowboarding / Coca-Cola snowpark
Dětský snowpark
Dětský snowpark
13:00 - 19:00
Prostor pro veřejnost
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Freestyle snowboarding pro veřejnost + test centrum.
13:00 - 19:00
Stolní tenis / Stolní tenis
Rezervováno pro děti ze ZŠ
09:00 - 13:00
Stolní tenis pro veřejnost
13:00 - 19:00
Taekwondo / Sdílená plocha
Společný trénink taekwonda s veřejností
13:00 - 15:00
Základní sebeobrana pro veřejnost
15:00 - 17:00
Společný trénink taekwonda s veřejností
17:00 - 19:00
Souhlasím
###message