Oslavme spolu 20 let od Nagana již tento čtvrtek

Přesně ve čtvrtek 22. února to bude 20 let od fenomenálního úspěchu českého národního hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu 1998. Přijďte to oslavit spolu s námi na Olympijský festival do Brna i Ostravy! Připravené jsou soutěže a účastníci zlaté olympiády v Naganu – trenér Slavomír Lener a útočník David Moravec.

mora

Organizátoři Olympijského festivalu 2018 připravili k 20. výročí naganského úspěchu českých hokejistů speciální soutěž v Pavilonu Z i OSTRAVAR ARÉNĚ. Soutěžící v Brně ocení sám Slavomír Lener sadou výročních puků a společnou fotografií. Soutěž bude probíhat zhruba od 14:30 hodin, o jejich detailech bude informovat moderátor přímo na hlavním pódiu Olympijského festivalu v Pavilonu Z.

Do areálu Olympijského festivalu v Ostravě zavítá David Moravec, který s sebou přinese dres přímo z olympijského turnaje. Pro návštěvníky bude připravena vědomostní soutěž, zájemci mohou taktéž vyhrát sadu speciálních puků - stačí oslovit pořadatele ve zlatých bundách, kteří soutěžícím položí otázky týkající se hokejového turnaje v Naganu.

Pospěšte si, protože výherci se najdou určitě hodně rychle! Těší se na Vás Slavomír Lener a David Moravec.