Hrací karty

Odneste si z Festivalu diplom, medaili, dárek a navíc skvělý pocit z toho, že jste si vyzkoušeli 20 různých sportů. Hrací karty baví hlavně děti bez rozdílu věku, užít si je ale můžou i dospělí. :)

image
img2674

Jak to funguje?

  1. Hrací kartu pořídíte za 50 Kč před vstupem nebo přímo v Centru Hracích karet Kinder Joy of moving
  2. Projdete všechna stanoviště a užijete si rozmanitost sportů a aktivit
  3. S vyplněnou kartou přijdete do Centra Hracích karet, kde si vyzvednete odměny - čím více stanovišť projdete, tím lepší odměnu získáte.

Hrací karta Kinder Joy of moving obsahuje v Brně i v Praze 20 stanovišť. Na každém z nich bude připraven úkol, který musíte splnit. Pro získání diplomu je třeba navštívit a splnit alespoň 9 stanovišť, za 15 splněných stanovišť přidáme k diplomu i originální Czech Team medaili a za celkem 19 stanovišť v Brně, resp. 20 stanovišť v Praze přidáme i dárek od některého z našich partnerů.

Které aktivity jsou součástí hracích karet?

Praha i Brno - skateboarding, atletika, florbal, tenis, cyklistika, halové sporty, lukostřelba, volejbal, baseball, softball, hokejbal a vyfocení toho nejlepšího selfíčka s velkým dřevěným nápisem Olympijský festival. ;)

Pouze Brno - lezecká stěna, golf, rugby, šachy, beach volejbal (na Náměstí Svobody) a vodní sporty na Koupališti Riviéra. 

Pouze Praha - beach volejbal, vodní sporty, orientační sporty, vzpírání, fotbal, stanoviště Hlavního města Prahy. 

Více než schopnosti prověří vaše vědomosti Olympijská zóna EDA, ve které se dozvíte vše o olympijském hnutí a olympismu jako takovém. Dalším zábavně vzdělávacím stanovištěm je Visa EKO zóna v rámci, které se dozvíte, co lze jednoduše dělat pro naši planetu nejen při sportovních aktivitách.

Jak získám odměnu?

Pro vyzvednutí svých výher stačí navštívit Centrum Hracích karet Kinder Joy of moving, které je v Brně situováno u lezecké stěny a v Praze v blízkosti hlavního vstupu. Obsluha centra pouze načte z vaší karty QR kód, případně se prokážete svým příspěvkem z OF na sociálních sítích a je hned jasno, jestli jste si vybojovali diplom, medaili nebo dokonce dárek. Poté stačí jen sdělit jméno, které má být uvedeno na diplomu a je hotovo - unikátní vzpomínka na Olympijské festivaly 2020 je na světě!