Hrací karty

A program máte vyřešený! Hravý a jednoduchý průvodce po Olympijském festivalu i s odměnou.

image
covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaaglta

S Hrací kartou získáte nejen možnost bojovat o diplom, medaili a dárek, ale zároveň bude pro vás a vaše děti jednoduchým průvodcem po sportovištích Olympijského festivalu. Zažijte skvělý pocit z toho, že jste si vyzkoušeli všechny sporty, díky Hrací kartě budete mít jistotu, že na žádný nezapomenete. Hrací karty baví hlavně děti bez rozdílu věku, užít si je ale můžou i dospělí. :)

Jak to funguje?

  1. Hrací kartu pořídíte za 50 Kč na pokladně před vstupem do Festivalu nebo přímo v Centru Hracích karet uvnitř areálu
  2. Projdete všechna stanoviště a užijete si rozmanitost sportů a aktivit
  3. S vyplněnou kartou přijdete do Centra Hracích karet, kde si vyzvednete odměny - čím více stanovišť projdete, tím lepší odměnu získáte
  4. Hrací karta obsahuje 17 stanovišť. Na každém z nich bude připraven úkol, který musíte splnit. Pro získání diplomu je třeba navštívit a splnit alespoň 9 stanovišť, za 14 splněných stanovišť přidáme k diplomu i originální Czech Team medaili a za splnění všech 17 stanovišť přidáme i dárek od některého z našich partnerů.

Které aktivity jsou součástí hracích karet?

Sporty – Allianz curling, ČEZ běžecké lyžování, Toyota snowpark (snowboarding a sjezdové lyžování), Brno biatlon, Jihomoravský kraj skoky na lyžích, Wienerberger lední hokej, BaP bruslení, Fosfa boby, saně a skeleton, hokejové dovednosti, rychlobruslení, šachy, atletika a orientační sporty.

Vzdělávací aktivity – Zajímavosti a fakta o olympijských hodnotách a myšlenkách se dozvíte v Olympijské zóně EDA, jejímž partnerem je Procter & Gamble. Zároveň zde najdete nápovědu k vyřešení úkolu, který na vás čeká v rámci Hrací karty. Jak se plánuje udržitelně využít brownfield po bývalé továrně ve středu města, vám představí expozice Nové Zbrojovky v Olympijském domě.

Prodejna ALPINE PRO – Olympijská kolekce patří neodmyslitelně k olympiádě. Kultovním kouskem je letos čepice legendárního skokana na lyžích Jiřího Rašky v nové podobě – Raškovka Edice 2.0. Pro splnění úkolu budete muset v Hrací kartě obtáhnout spojovačku právě tohoto exkluzivního kousku oblečení.

Vyfoť se v Olympijském festivalu - Sedmnácté stanoviště Hrací karty je pojmenované „Vyfoť se v Olympijském festivalu“. Pro jeho splnění stačí, když si uděláte fotku kdekoliv v areálu Festivalu a budete ji sdílet na sociálních sítích se svými přáteli s označením profilu @olympijskyfestival. V areálu jsou umístěny dva velké dřevěné nápisy Olympijský festival, které byly v minulosti oblíbeným místem pro pořízení památeční fotky.

Jak získám odměnu?

Pro vyzvednutí svých výher stačí navštívit Centrum Hracích karet, které je situováno u hlavního vstupu. Obsluha centra pouze načte z vaší karty QR kód, případně se prokážete svým příspěvkem z OF na sociálních sítích a je hned jasno, jestli jste si vybojovali diplom, medaili nebo dokonce dárek. Poté stačí jen sdělit jméno, které má být uvedeno na diplomu a je hotovo - unikátní vzpomínka na Olympijské festival 2022 je na světě!

Hrací kartu je možné na stanovištích načítat každý den nejpozději 30 minut před zavírací dobou. 

 

 

27201998210653656040243679155462217655950635n 2721793489153890558341979052147757341986790n