Dobrovolníci

image
re84343

Přidej se do týmu dobrovolníků na zimním Olympijském festivalu v Brně!

Celkem hledáme přes 200 sportovních nadšenců, kteří nám pomůžou zorganizovat další Olympijský festival v Brně! Hledáme nadšence, kteří mají rádi olympijské hry, sport a dobrou náladu. Minimální požadovaný věk je 17 let a rádi přivítáme do party také aktivní seniory, stejně tak studenty v rámci praxí.

Co budeš dělat?

Pomůžeš nám s organizací programu na sportovištích, s koordinací v edukační zóně nebo můžeš být doprovod pro děti ze škol. Také je občas potřeba něco někam odnést, přinést nebo rozdat třeba Festivalové noviny. 

Jak často se musíš zapojit?

Jako dobrovolník se zavážeš odpracovat alespoň 9 směn během doby konání Olympijských festivalů. Na výběr ti dáme z dopoledních a odpoledních časů, můžeš pomáhat ve všední dny i o víkendech.

Proč bys do toho měl jít?

Po celých 17 dní festivalu budeš mít sportoviště areálu k dispozici, potkáš úspěšné olympioniky, oblékneme tě do nové olympijské kolekce pro dobrovolníky od ALPINE PRO i s novou Raškovou z oficiální olympijské kolekce, dostaneš dárkovou tašku s drobnostmi, co potěší, od University of New York in Prague a hlavně zažiješ neopakovatelnou olympijskou atmosféru ve společnosti skvělých lidí!

Podle pravidel, kterými se řídí celý organizační výbor musí dobrovolníci být očkovaní (minimálně 14 dní po ukončeném očkování) nebo prodělat COVID (maximálně před 180 dny), dobrovolníci budou i pravidelně testováni s výjimkou těch, kteří v posledních 30ti dnech nemoc prodělali.

 

re84397re84381

image

Dobrovolníci, hrdinové Olympijských festivalů Tokio 2020!

Díky vám to bylo super! Sejde se tak skvělá parta i v zimě?