Dobrovolníci

rei0936-kopie

Už letos se potkáme!

Z důvodu posunutí olympijských her na rok 2021 se posouvají i Olympijské festivaly na termín 23. 7. – 8. 8. 2021.

Nyní připravujeme vše pro to, aby Olympijský festival 2021 byl bezpečný festival pro všechny – návštěvníky, sportovce, dobrovolníky, organizátory. Obnovujeme nábor, sledujeme situaci a věříme, že se v létě 2021 budeme moci vidět.

Přidej se do týmu dobrovolníků v Praze nebo v Brně. Celkem hledáme 700 sportovních nadšenců, téměř 400 dobrovolníků už je zaregistrovaných! Ale nemusíš se bát, není to nic náročného. Pomáhat zvládne každý, kdo má rád sport a dobrou náladu. Minimální požadovaný věk je 17 let a rádi přivítáme do party i aktivní seniory, stejně tak studenty v rámci praxí.

Co budeš dělat?

Pomůžeš nám s organizací programu na sportovištích, s koordinací v edukativní zóně nebo můžeš být doprovod dětí na příměstském táboře. Také je občas potřeba něco někam odnést, přinést nebo rozdat třeba Festivalové noviny. 

Jak často se musíš zapojit?

Jako dobrovolník se zavážeš odpracovat alespoň 9 směn během doby konání Olympijských festivalů. Na výběr ti dáme z dopoledních a odpoledních časů. Stejně tak se můžeš zapojit jen během třech prodloužených víkendů, na které Olympijský festival připadá.

Proč bys do toho měl jít?

Po celých 17 dní festivalu budeš mít sportoviště areálu k dispozici, potkáš úspěšné olympioniky, oblékneme tě do nové olympijské kolekce pro dobrovolníky od ALPINE PRO a hlavně zažiješ neopakovatelnou olympijskou atmosféru ve společnosti skvělých lidí!