Kupte si už nyní

Pro koho platí zvýhodněné vstupné?

  • Na zvýhodněné vstupné mají nárok obyvatelé města Most a přilehlých vesnic: Bečov, Belušice, Braňany, Havraň, Korozluky, Lišnice, Lužice, Malé Březno, Obrnice, Patokryje, Polerady, Skršín, Volevčice a Želenice.
  • Dále zvýhodněné vstupné platí pro zaměstnance Magistrátu města Most, Krajského úřadu Ústeckého kraje a s. p. Diamo.

Splnění nároku na zvýhodněné vstupné bude kontrolováno při vstupu do Olympijského festivalu. Prokázat se budete muset dokladem totožnosti nebo zaměstnaneckou kartou.

Platí zakoupená vstupenka pouze na jeden den, nebo na celou dobu festivalu?

Zvýhodněná vstupenka platí na celou dobu festivalu.

Je omezený počet nakoupených vstupenek? Kolik jich můžu maximálně zakoupit?

Počet vstupenek není omezený. Pokud však zvýhodněnou vstupenku zakoupíte, musíte se u vstupu do areálu prokázat zaměstnaneckou kartou (případně potvrzením od zaměstnavatele) nebo dokladem totožnosti s bydlištěm v ORP Most.

Mají na zvýhodněnou vstupenku nárok také rodinní příslušníci, kteří nejsou zaměstnanci daných subjektů a ani nejsou z ORP Most?

Nemají. Nárok na slevu vzniká pouze v případě, že jeden z manželů je zaměstnancem MmM, KÚ nebo s. p. Diamo a koupil rodinnou vstupenku (2 dospělé a 2 děti) - pak mají nárok na zvýhodnění všichni. U vstupu do areálu se musí jeden z rodičů prokázat zaměstnaneckou kartou nebo dokladem totožnosti s bydlištěm v ORP Most.

Jaký typ vstupenky zakoupit pro rodinu manželé + dvě děti nad 12 let?

Čtyři dospělé osoby. Rodinného vstupné se vztahuje pouze na rodiny s dětmi do 12 let.