Kupte si už nyní

Olympijská zóna EDA

Co je Olympijská zóna EDA?

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaaf60g

Olympijská zóna s expozicí

Olympijská zóna EDA se představila na Olympijském festivalu v roce 2021 i 2022. Prosklený kontejner Johnny Servis nabízí bohatou expozici na témata olympismus a olympijské hodnoty doplněnou o zajímavosti k olympijským hrám. Expozicí provádí kreslené postavy: sourozenci Eda a Ola. Vysvětlují dětem hravou formou, jaké hodnoty jsou ty olympijské a co znamenají. V zóně jsou pro děti k dispozici také aktivity v podobě omalovánek, vystřihovánek a či zde probíhají lekce na téma olympijské hodnoty.

Spolecne

Eda a Ola provedou děti olympismem

Ve videích s Edou a Olou se děti dozví, jak se žije podle olympijských hodnot fair-play, respektu, radosti z úsilí a dalších. Eda, starší bratr ještě malé Oly, je nadaný sportovec, který rád zkouší nové sporty, ale také moc rád učí Olu novým věcem. A protože je Ola velmi zvídavá a často ho svými otázkami provokuje, Eda má ideální příležitost se předvést. Zkrátka příběh ze života! 

Inspirace pro školy

Hledáte náplň pro olympijskou hodinu či zorganizování olympijského dne? Rádi byste svým žákům předali myšlenky olympismu?

83241292_898531000562891_2935056894898733056_n (2)

Vytvořili jsme výukové materiály, které provedou celou třídu olympijským světem. Tak hurá do toho! A nezapomeňte nám dát vědět, jak se vám vaše olympijská hodina či den povedly, třeba krátkou zprávou či zasláním fotografií na email olympijskyfestival@olympic.cz. Hodně zábavy při objevování olympijských myšlenek!

 

Materiály o olympijských hodnotách:

Olympijske_hodnoty_a_Fair_Play

Desatero_Fair_Play

Zaklady_vychovy_k_olympijskym_hodnotam

 

Návod na olympijskou hodinu:

Lekce_objevte_olympijske_hodnoty_45-min

 

Poznáváme olympijské hodnoty

Jak vlastně vznikl projekt vzdělávání na téma olympijských hodnot a co si o něm myslí nejlepší český lezec Adam Ondra? Sledujte v našem videu.