Kupte si už nyní

Zážitek začíná cestou na Festival! Přijeďte na profesionálním elektrokole.

Vychutnejte si jízdu na elektrokole Specialized cestou na Olympijský festival v Praze. Půjčovny najdete na třech místech, nebo se i v Brně projeďte na stejném kole jako Peter Sagan a Jarda Kulhavý. Jakou trasu si vyberete?

lilthunter2-42upravena

Pro návštěvníky Olympijského festivalu v Praze i Brně máme unikátní možnost otestovat zdarma závodní kola Specialized, na kterých jezdí například profesionální silniční cyklista Peter Sagan nebo olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Testovací centrum najdete uvnitř areálu a můžete se jet projet, v Brně budou připraveny speciální trasy na vyzkoušení.

V Praze si budete moci navíc vyzkoušet elektrokola a dopravit se na nich přímo na Festival.

Kterou trasu na Festival v Praze si vyberete?

0m9a6724

Trasa Jardy Kulhavého

Vede ze stanice metra Nádraží Holešovice přes Trojský most krásnou vyhlídkovou jízdou po Trojské lávce, přes Císařský ostrov až ke vchodu Olympijského festivalu.

0m9a6470

Trasa Báry Strýcové

Startuje na stanici tramvaje Výstaviště Holešovice, a vede přímo Stromovkou až ve vchodu Olympijského festivalu.

specialized-who-we-are-1335

Trasa Ondry Synka

Vede také ze stanice tramvaje Výstaviště Holešovice, ale je o něco delší pro ty, co si chtějí jízdu vychutnat. Provede vás celou Stromovkou, podél Malé říčky až ke vchodu Olympijského festivalu. 

0m9a9170

Trasa Martiny Sáblíkové

Začíná na stanici metra Hradčanská, ze které vede z kopce přes Sibiřské náměstí, až do Stromovky a poté přímo k vchodu Olympijského festivalu. 

Zážitek začíná cestou na Festival!