Kupte si už nyní

Zakončeme společně Festival pohybem!

Olympijské hry se blíží do finále a s nimi i Olympijské festivaly. To ale neznamená, že se olympijský duch rázem vypaří. Právě naopak. Přijďte se s námi v neděli 8. srpna na závěr proběhnout Festivalem a rozehřejte tak nohy i na zářijový T-Mobile Olympijský běh.

REI_4177

Ať už se chystáte do areálu v Brně nebo v Praze, Běh Festivalem Vám neunikne. Koná se totiž na obou místech republiky, a to ve stejný den - v neděli 8.8. Že nejste maratonec? Netřeba se bát! Nebudeme závodit, ale symbolicky a všichni pohromadě si protáhneme těla. Navíc se před samotným výklusem odehraje i rozcvička u podia, abychom si zahřáli svaly.

Trasa bude krátká, účastníky čeká 2,5 kilometru. V Praze povede Stromovkou kolem zátoky Malá říčka a stejně jako v Brně odstartuje ve festivalovém areálu. Každý si může zvolit svou rychlost. Klus nebo rychlá chůze, záleží na Vás. Důležité je se zúčastnit. Lákavá odměna Vás čeká nehledě na to, kolikátý dorazíte do cíle.

Kromě bavlněné tašky s arašídovým máslem od firmy Grizly obdrží každý běžec či chodec pozvánku na T-Mobile Olympijský běh. Ten se uskuteční přesně o měsíc později, 8. září, hned v devadesáti lokalitách po celém Česku.

Tak běhu zdar a ať naše cesta vede dál #olympijsky !

REI_4177