Kupte si už nyní

Verner vrátí Kristýně Coufalové hodiny dřiny. Bude ji trénovat na ledě Olympijského festivalu!

Tanečníci ze StarDance dostanou zabrat na Olympijském festivalu. Soukalová si vezme na mušku Tománka, Baďurová bude honit Ondera na běžkách a Verner zašněruje Coufalovou do bruslí.

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaafwnq.jpg

Ambasador Olympijského festivalu krasobruslař Tomáš Verner zazářil v poslední řadě soutěže Star Dance. Jeho tanečnice Kristýna Coufalová ho několik měsíců doslova dřela ve zkušebně. Teď ji to ale Tomáš vrátí na ledové ploše. „Konečně si vyměníme role a já Kristýnku trochu potrápím na bruslích,“ říká bronzový účastník soutěže. „Hodně se těším a jsem zvědavý, jak jí to půjde.“

V sobotu 12. února, kdy proběhne na Olympijském festivalu Den se sportovci ze Star Dance, dorazí i další účastnice soutěže Gabriel Soukalová. Ta si vezme do parády přímo porotce Honzu Tománka. Jak asi zvládne střelbu laserovou malorážkou? „Jako malý kluk jsem chodil do střeleckého kroužku a dodnes rád na pouti vystřeluji slečnám růže. Laserovou zbraní jsem ale ještě nestřílel,“ těší s se na sobotní setkání Jan Tománek.

Olympijský festival si nenechá ujít ani vítězný pár páté řady atletka Kateřina Baďurová Janků a tanečník Jan Onder. Katka je známá svou skvělou fyzičkou a protáhne sympatického kudrnáče v běžkařských stopách.