Kupte si už nyní

Sportujte a vyhrajte s Hrací kartou České spořitelny

Pro milovníky sportovních aktivit si pořadatelé Olympijského festivalu 2018 připravili výzvu v podobě hracích karet. Soutěže s názvem Hrajte s Českou spořitelnou se mohou zúčastnit všichni návštěvníci bez rozdílu věku, kteří se mezi 9. až 25. únorem vydají do Brna či Ostravy na Olympijský festival 2018.

mjr9884

Zájemci si mohou zakoupit soutěžní Hrací kartu České spořitelny za 50 Kč a pak se vydat vstříc sportovním a doprovodným aktivitám.

Devět základních zimních olympijských stanovišť je v Brně i Ostravě stejných, za absolvování všech obdrží soutěžící diplom (lední hokej, krasobruslení, snowboarding, snowboardcross, saně/skeleton/boby, skoky na lyžích, biatlon, běh na lyžích a curling). Pokud se účastníkům podaří přidat návštěva dalších sportovišť (dohromady 13 v Ostravě a 14 v Brně), odměnou jim bude diplom a medaile. Za absolvování minimálně 17 sportů a doprovodných aktivit v Ostravě a 19 v Brně získá účastník navíc speciální dárek. Výhry se budou vydávat v centru hracích karet v okolí OSTRAVAR arény a Pavilonu Z.

V Brně se mohou návštěvníci těšit na ledolezctví, taekwondo ITF, cheerleading, šachy, hokejbal, biliard, stolní tenis a Sazka Olympijský víceboj. Součástí areálu bude také stánek Korejské ambasády (od 10. do 13. února) a stánek s Olympijským chlebem Karlem. Pro získání všech devatenácti stanovišť se musí návštěvníci také vyfotit u dřevěného nápisu Olympijský festival a vydat se do zábavného centra VIDA! science centrum a stánku informačního centra “TO JE BRNO”, jehož stánek bude umístěn v Pavilonu Z.

Pokud chcete s hrací kartou maximálně uspět v Ostravě, musíte zvládnout stolní tenis, atletiku, taekwondo ITF / cheerleading / korfbal, hokejbal, Sazka Olympijský víceboj a přidat také návštěvu stánku Korejské ambasády (15. – 18. února), zakousnout Olympijský chléb Karel, vyrazit do Korejské vesničky na Masarykově náměstí, navštívit alespoň jedno lyžařské středisko, Radniční věž a Dolní oblast Vítkovice (12. – 18. února).