Kupte si už nyní

Snowpark na Olympijském festivalu

V Brně i Ostravě vyroste snowpark, jehož součástí bude pumptracková dráha - ráj pro snowboardisty i longboardisty.

snowboarding

U pavilonu Z na Výstavišti Brno a na parkovišti u OSTRAVAR ARÉNY vyroste Coca-cola snowpark a Visa pumptrack, kde budou probíhat snowboardové školy pro děti, lekce výuky pro veřejnost i soutěže. Pumptrackovou dráhu mohou využít také skateboardisti a longboardisti.

Snowboardová škola pro děti bude v obou areálech probíhat ve všední dny vždy od 9 hodin, od 14:00 bude patřit prostor veřejnosti. Návštěvníci se mohou účastnit několika závodů (Burton Riglet Contest, Gravity Public Contest, Gravity Ollie Contest a Snowboard Zezula Public Contest) a změřit síly s ostatními snowboardisty. Registrace na závody budou probíhat přímo na místě. Zájemci si mohou zapůjčit vybavení ve Visa pumptrack a snowboard zóně. 

Součástí snowparku bude také dětský Burton park, víkendová show s DJ‘s, exhibice Pro Riders či ukázka lyžování s monoski. Zájemci se mohou zúčastnit klání dvojic či týmů, využít výuku i volné zkušební jízdy.  Program snowboardingu zasáhne také do lyžařských středisek – Bílé, Mostů u Jablunkova, Karlova a Kopřivné pod Pradědem. Ve střediscích bude program situován do víkendů a i zde se mohou návštěvníci zúčastnit několika závodů – především v obřím slalomu či snowboardcrossu.

Snowboarding, snowboardcross, longboarding a skateboarding jsou součástí 30 sportů, které si v rámci Olympijského festivalu můžete vyzkoušet.