Kupte si už nyní

Samková přijede na festival i s přítelem Markem. Užijí si oslavu i Poslední závod!

Eva Samková se bohužel nestihla po zlomeninách obou kotníků plně zotavit a odcestovat na zimní olympijské hry. I navzdory tomu však jeden den prožije olympijsky. U nás na festivalu.

foto-of-eva-a-andy

Festival už snowboardistka moc dobře zná. V létě během her v Tokiu moderovala Minuty Olympijského festivalu, které si můžete přehrát ZDE. V jejím podání se jednalo o přehlídku rozverných kousků. Jen málokdo by si troufnul provázet pořadem například z koňského hřbetu, nebo spojit střelce Kosteleckého a Liptáka s Hanou Zagorovou. Nechyběla ani u nezapomenutelného vítání Adama Ondry, s nímž se na festivalu potká i letos.

 foto-of-adam-a-eva

Světový lezec z Brna oslaví v areálu Nové Zbrojovky narozeniny právě v neděli a Eva Samková si je nenechá ujít. Podobu dárku i oslav s organizátory ještě tají. Všem je ale jasné, že to bude velké.

Na Olympijském festivalu se nebude nudit ani přítel Evy herec Marek Adamczyk. Společně s režisérem Tomášem Hodanem představí nový film Poslední závod, ve kterém Eva dokonce hrála. Budete se tak moci těšit na zákulisní informace z natáčení, ještě nezveřejněné záběry a vyzkoušet si i historické běžky. 

 foto-of-eva-a-marek

Přijďte si na festival vyzkoušet snowboarding! Nebo se inspirujte u trenéra Evy Samkové a vytvořte si vlastní skok.