Kupte si už nyní

Program je známý, rezervační systém bude spuštěn v pátek

Už za devět dní se otevřou brány Olympijského festivalu 2018, který se uskuteční u příležitosti XXIII. zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Slavnostní zahájení proběhne v pátek 9. února v 11.00 hodin, úvodní den festivalu bude vstup pro všechny návštěvníky mezi 9.00 a 11.00 hodinou zcela zdarma.

bezky (2)

Ve čtvrtek 1. února bude v sekci Program u jednotlivých areálů zveřejněn oficiální program jednotlivých sportovišť včetně doprovodných aktivit a exhibicí v Brně, Ostravě a horských střediscích Moravskoslezského kraje. Sportoviště v Brně vyrostou v pavilonu Z na Výstavišti Brno a v jeho okolí. V Ostravě bude centrem olympijského dění OSTRAVAR ARÉNA a její okolí. Na Masarykově náměstí vyroste „Korejská vesnička“ a program Olympijského festivalu se přenese také do čtyř lyžařských středisek – Bílé, Mostů u Jablunkova, Karlova pod Pradědem a Kopřivné pod Pradědem.

V pátek 2. února se spouští rezervační systém, prostřednictvím kterého si mohou zájemci rezervovat jednotlivá sportoviště (například curlingovou dráhu nebo ledovou plochu), ale také se mohou registrovat na lyžařské, snowboardingové či biatlonové závody, případně mohou využít možnost rezervací tréninků a výuk jednotlivých sportů.


CENÍK


Půjčovné

Běžky + hůlky + boty

60 Kč

Děti a mládež do 18 let a osoby nad 60 let zdarma

Brusle

80 Kč / dospělí

50 Kč / děti

Helma

50 Kč

Set brusle + helma

100 Kč / dospělí

70 Kč / děti

Vratná záloha

500 Kč / pár bruslí

500 Kč / helma

 
Startovné - rezervace

50 Kč

Raškohrátky závod

Výukové lekce, tréninky (30–60 min, liší se dle aktivity)

Skialpinistické závody

Vybrané běžecké závody

Vybrané biatlonové závody

Lyžařský retro závod

100 Kč

Jízda na bugině (15 min/os.)

Lyžařské závody

Snowboardové závody

Ski/snowboardcrossové jízdy (120 min)

Hokejový zápas (60 min/os.)

200 Kč

Star skate (20 min/os.)

900 Kč

Curlingová dráha s trenérem (60 min/8osob)