Kupte si už nyní

Přípravy vrcholí! Olympijský festival zítra začíná

Přijďte sledovat zahájení olympijských her v Tokiu na Olympijský festival v Praze. První den bude vstup zdarma. V nástupové kolekci dorazí cyklista Roman Kreuziger a kladivářka Kateřina Šafránková.

Přípravy finišují

Na Olympijském festivalu v Praze v areálu Olymp Centra sportu je už téměř všech 38 stanovišť připraveno na zítřejší otevření. Hotový je například unikátní model kanoistického vodního kanálu, jehož část je shodná se závodním kanálem v Tokiu.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet i bobový trenažér a připravená je také Wienerberger Beach aréna, kde bude celkem pět sportů - beach volejbal, beach házená, beach fotbal, korfbal a pozemní hokej.

Těší se i sportovci

Pod dohledem zkušených trenérů bude v ČEZ Atletice možnost si vyzkoušet hod oštěpem či běh přes překážky. Na to, že si vyzkouší různé sporty se těší i krasobruslař a zároveň moderátor CZECHTEAM.TV Tomáš Verner. Ten i zároveň vyzval moderního pětibojaře Davida Svobodu aby se utkali v tzv. headisu. Víte, co to je? Přijďte to zjistit!

V Brně se zase trojskokanka a zároveň ambasadorka Šárka Kašpárková těší na lezeckou stěnu a do Toyota Skateparku. Už teď prý sbírá odvahu.

Na festival bez obav

I přesto, že je vstup na slavnostní zahájení zdarma, rezervujte si svoji vstupenku na stránkách ww.olympijskyfestival.cz. Kapacita areálu musí splňovat pravidla pro organizaci venkovních akcí. Každý návštěvní se musí prokázat bezinfekčností. Podrobnosti jsou na webu v sekci Bezpečný festival.