Kupte si už nyní

Překvapení v dětském domově! Ambasadorka Špotáková zve organizované skupiny na Olympijský festival

Rozzářené dětské oči a směs radosti a údivu. Trojnásobná olympijská medailistka Barbora Špotáková překvapila děti v Dětském domově Most, když jim nejdříve předala sportovní dary od Českého olympijského výboru a následně si pro ně připravila pohybové aktivity u jezera Most. Právě tam se od 26. července do 11. srpna uskuteční Olympijský festival a všechny organizované skupiny včetně dětských domovů na něj budou míst vstup zdarma, stačí se pouze zaregistrovat.

foto-15.png

Ambasadorka Olympijského festivalu Barbora Špotáková je patronkou České olympijské nadace i organizace Dejme dětem šanci. „Obě nadace pomáhají dětem z dětských domovů,“ říká atletka, která tomu v Mostě předala volejbalové, fotbalové i basketbalové míče, set na badminton včetně sítě a raket a spoustu dalších dárků.

U jezera si s ní pak děti vyzkoušely atletickou rozcvičku, poté si s novými míči zahrály beachvolejbal i fotbal, a nakonec poměřily síly i v disciplíně samotné Barbory Špotákové – poprvé v životě si zkusily hodit oštěpem vyrobeným z bambusu. „Zasportovali jsme si a navnadili jsme se na Olympijský festival. Všem se to moc líbilo, atmosféra byla skvělá,“ líčila ambasadorka.

Překvapení v dětském domově!

Ať už se jedná o dětské domovy, soustředění či příměstské tábory, všechny větší organizované skupiny budou mít vstup na Olympijský festival zdarma. Pokud tak chcete s dětmi zažít jedinečný den a vedle samotného sportování třeba i potkat české olympioniky, zaregistrujte se a zajistěte si vstup zde.

Barbora Špotáková navštívila Dětský domov Most

Foto: Filip Lipiner