Kupte si už nyní

Oslavme spolu 20 let od Nagana již tento čtvrtek

Přesně ve čtvrtek 22. února to bude 20 let od fenomenálního úspěchu českého národního hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu 1998. Přijďte to oslavit spolu s námi na Olympijský festival do Brna i Ostravy! Připravené jsou soutěže a účastníci zlaté olympiády v Naganu – trenér Slavomír Lener a útočník David Moravec.

mora

Organizátoři Olympijského festivalu 2018 připravili k 20. výročí naganského úspěchu českých hokejistů speciální soutěž v Pavilonu Z i OSTRAVAR ARÉNĚ. Soutěžící v Brně ocení sám Slavomír Lener sadou výročních puků a společnou fotografií. Soutěž bude probíhat zhruba od 14:30 hodin, o jejich detailech bude informovat moderátor přímo na hlavním pódiu Olympijského festivalu v Pavilonu Z.

Do areálu Olympijského festivalu v Ostravě zavítá David Moravec, který s sebou přinese dres přímo z olympijského turnaje. Pro návštěvníky bude připravena vědomostní soutěž, zájemci mohou taktéž vyhrát sadu speciálních puků - stačí oslovit pořadatele ve zlatých bundách, kteří soutěžícím položí otázky týkající se hokejového turnaje v Naganu.

Pospěšte si, protože výherci se najdou určitě hodně rychle! Těší se na Vás Slavomír Lener a David Moravec.