Kupte si už nyní

Olympionici navštívili dějiště brněnského Olympijského parku

Už za tři měsíce to bude naostro! V pátek si však čeští olympionici vyzkoušeli, jak funguje Výstaviště Brno - hostitel projektu Olympijské parky 2018 - v době velké akce.

Olympionici navštívili dějiště brněnského Olympijského parku

V metropoli Jihomoravského kraje se totiž začátkem listopadu koná veletrh Festival sportu, tance a zábavy. Podstatná část areálu Výstaviště Brno se proměnila na SPORT Life!, centrum sportovních a volnočasových aktivit pro děti i dospělé. Kromě možnosti vyzkoušet si na padesát tradičních či méně tradičních sportů se mohli návštěvníci potkat s českými olympijskými hvězdami.

Pětibojař David Svoboda, vodní slalomář Jiří Prskavec, kajakář Josef Dostál, hokejista Dominik Hašek, skifař Ondřej Synek a stolní tenistka Iveta Vacenovská, ale také cyklista Alois Kaňkovský a akvabela Alžběta Dufková vyrazili v pátek společně do pavilonu G2 v čepicích jménem “Raškovka”, které budou poznávacím znamením českého olympijského týmu na olympiádě v Pchjongčchangu 2018, a vyzkoušeli si jednu z disciplín, která v Olympijském parku 2018 nebude chybět: curling.

Posléze absolvovali autogramiádu, na níž nechyběly stovky dětí z brněnských škol, rozdávali autogramy, fotili se - a to vše s úsměvy od ucha k uchu. Podobné bychom u nich rádi viděli i v únoru: kdy Olympijský park na Výstavišti Brno nabídne sportovním fanouškům příležitost vyzkoušet si zimní olympijské i neolympijské sporty a společné fandění českým olympionikům v Pchjongčchangu.

Olympionici na Výstavišti Brno