Kupte si už nyní

Olympijský festival žije hokejem. Po univerzitních týmech dorazí ženská reprezentace

Výběr univerzitních týmů sehrál v úterý turnaj ke kulatému jubileu Jaromíra Jágra. A hokejem bude žít areál Nové Zbrojovky i v pátek. Z Pekingu se vrátila ženská reprezentace a jedny z jejích prvních kroků v České republice povedou právě do Brna.

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaagbva.jpg

Sportoviště Wienerberger lední hokej ovládla v den 50. narozenin Jaromíra Jágra vysokoškolská elita. V rámci exhibičního turnaje pod širým nebem proti sobě nastoupilo všech deset týmů Univerzitní ligy ledního hokeje. Ve třech skupinách sehráli hráči zápasy 3 na 3. Zlato vybojoval celek UK Hockey Prague, stříbrnou příčku obsadila Univerzita Palackého a bronz brali Black Dogs Budweis. Všechny týmy oblékly speciální dresy s osudovými čísly české hokejové legendy. Rozklíčujete jejich význam?

A jak bude probíhat pátek?

České hokejistky se poprvé v historii kvalifikovaly pod pět kruhů a pobláznily celou republiku. V pátek do areálu Nové Zbrojovky dorazí kapitánka Alena Mills, hráčky Daniela Pejšová, Tereza Radová, Kateřina Zechovská, Aneta Lédlová, Sára Čajanová, Tereza Vanišová, Kateřina Bukolská, Denisa Křížová, Aneta Tejralová i jejich trenér Tomáš Pacina.

Festival hledáčkem fotografa