Kupte si už nyní

Nedělní Raška Expres dorazí do Brna. Poveze slavné sportovce

Není to jen obyčejná jízda vlakem. Je to speciální jízda s ještě výjimečnějším programem. Raška Expres vyráží v neděli 11. února v 8:30 ze stanice Praha hlavní nádraží a míří přímo k branám Olympijského festivalu v Brně. Svez se s námi!

raška ex

Vlak na počest českého lyžaře století Jiřího Rašky dorazí do Brna zhruba v 11:30 hodin, ale už v průběhu jízdy čeká cestující exkluzivní program.

Do úlohy průvodčích se vtělí moderátor a slavný youtuber Tomáš Touha spolu s vnukem Jiřího Rašky Janem Mazochem. Ve vlaku bude umístěn speciální vagon, kde si budou cestující moct poslechnout Pohádku o Jiřím Raškovi nebo soutěžit o olympijské ceny. Ve hře bude i slavná čepice „Raškovka“.

Připravena je také autogramiáda sportovců s moderovanou besedou. Mezi cestujícími budete moct potkat například olympijské medailisty kajakáře Josefa Dostála, vodní slalomářku Štěpánku Hilgertovou, nebo bronzového oštěpaře z mistrovství světa Petra Frydrycha.

Po příjezdu budou cestovatelé přivítáni Olympijským chlebem Karlem a maskotem Soohorangem. Ten je pak odvede do hlavního pavilonu Z, kde slavní sportovci vystoupí na pódiu asi v 12:15 hodin.

Pojďme vrátit olympionikům pozdrav do Koreje! Vyrobme speciální fotopozdrav do dějiště zimních olympijských her! Bohatý program Olympijského festivalu v Brně bude pak pokračovat až do 19 hodin.

Vstupenky stále online zde.