Kupte si už nyní

Most do Paříže! Olympijský festival u jezera Most slibuje sportování, fanzónu i olympioniky

Jezero Most. Místo v Podkrušnohoří, kde se v minulosti těžilo hnědé uhlí. Nyní moderní letní středisko, které od 26. července do 11. srpna 2024 ožije díky Olympijskému festivalu jedinečnou atmosférou. Bude to Most do Paříže. A už teď se na něj těší skejťáci David Luu a Max Habanec!

David Luu

David v Mostě vyrůstal a zná každý jeho kout. Kdo jiný než on by tedy měl Maxovi ukázat všechny jeho dominanty a zákoutí pro nejlepší triky na prkně. „Je to moje rodné město, vždycky se sem budu rád vracet. Vyrůstal jsem tady nejenom ve skateparku, ale také na palubovce basketbalového hřiště,“ vyprávěl sportovec.

Při společné projížďce nevynechali ani jezero, kde s začátkem olympijských her vypukne největší sportovní akce u nás. „Bude tady padesát sportů, stanové městečko, největší fanzóna a také samotní olympionici,“ vyjmenovával mladší z dua. „Most je sportovní město a Olympijský festival mu bude slušet. Těší mě, že tu po festivalu zůstane jako trvalá vzpomínka úplně nový zastřešený skatepark. To my skejťáci oceníme celoročně. Bude to Most,“ doplnil. „Most do Paříže,“ přidal Max.

Olympijský festival se do přírody vrací po osmi letech. Po Lipně převzalo štafetu jezero Most, jež se pyšní jednou z nejčistších vod v České republice a aspiruje na jedno z nejmodernějších letních středisek. Nový areál funguje pro veřejnost od roku 2020 a nabízí skvělé podmínky pro sportování všech věkových kategorií. Díky festivalu zde vyroste i nový skatepark, který si nejvýraznější čeští skejťáci rozhodně nenechají ujít.

Soutěžíme o VIP vstupenky i zážitky!

Už teď na místě stojí desetimetrový nápis Olympijský festival, u kterého se můžete vyfotit a cítit se jako sportovci, kteří se v dějišti her fotí s obřími olympijskými kruhy.

A co víc, pokud snímek sdílíte na Instagramu ve stories nebo na Facebooku v příbězích, máte do konce října možnost vyhrát právě návštěvu zbrusu nového skateparku s Davidem Luu nebo VIP vstupenky na zahájení festivalu, jízdu na skifu s trojnásobným olympijským medailistou Ondrou Synkem a další ceny. Podrobné informace najdete zde.

 

 

Most do Paříže! Zažij atmosféru Olympijského festivalu u jezera Most