Kupte si už nyní

Malá olympiáda každý den! Přihlaste děti na Olympijský tábor u jezera Most

Na Olympijském příměstském táboru prožijí děti malou olympiádu každý den. V průběhu pěti dní si vyzkouší olympijské i neolympijské sporty, potkají slavné sportovce, okusí jedinečnou atmosféru a získají analýzu svých sportovních předpokladů. Čeká toho na ně ale i spousta dalšího!

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaac-na.jpg

V Ústeckém kraji je podle posledních výsledků České školní inspekce téměř nejhorší pohybová zdatnost dětí. Cílem Olympijských festivalů bylo vždy přivést děti ke sportu a je to právě i Olympijský tábor, který v průběhu největší sportovní akce na světě může děti k pravidelnému sportování nalákat.

Odborně proškolení instruktoři provedou děti každý den několika sportovišti a na konci týdne jim zpracují analýzu sportovních dovedností. Klidovou část dne zaplní interaktivní vzdělávací zóna věnovaná olympijským hodnotám a historii olympismu. „V roce 2024 zopakujeme velice úspěšnou edici Olympijských táborů. Na základě mnoha kladných ohlasů si děti vyzkouší 20 olympijských sportů a získají sportovní analýzu svých pohybových předpokladů,“ říká manažer Olympijských táborů Radek Zavřel a pokračuje: „Navíc zažijí neopakovatelnou sportovní atmosféru při fandění českým olympionikům v Paříži, kterým budou mít možnost poslat i vzkaz. Dále potkají své sportovní vzory, zúčastní se autogramiád a možná uvidí i olympijské medaile. V čase relaxace si osvojí základní olympijské hodnoty jako fair-play, respekt a výjimečnost.“

Jak si děti užily Olympijský tábor během her v Tokiu?

Základní informace

Olympijský příměstský tábor je určený pro děti od 7 (včetně) do 15 let a probíhá vždy od pondělí do pátku. První turnus se uskuteční od 29. července do 2. srpna, druhý poté od 5. do 9. srpna. Cena je 3 000 Kč a zahrnuje program, tričko z olympijské kolekce, setkání s olympioniky, jídlo 3x denně, pití a sportovní analýzu.
 
Modelovou ukázku programu dne a další informace včetně odkazu na přihlášení naleznete zde.