Kupte si už nyní

Informace o půjčovnách a vlastním sportovním vybavení

Oba areály Olympijského festivalu v Brně i Ostravě nabízí návštěvníkům možnost vyzkoušet si více než 30 sportů, součástí sportovišť jsou také půjčovny. Zájemci o sporty si však mohou donést i veškeré vlastní sportovní vybavení.

běžky

Sportovní nadšenci mohou v rámci Olympijského festivalu vyzkoušet mnoho sportů. Milovníci adrenalinu si mohou zařádit například v Coca-Cola snowparku či Visa pumptracku a využít služeb půjčoven. Počet snowboardů a skateboardů je však omezený. Pokud má návštěvník své vlastní sportovní vybavení, může si je do areálu přinést. Totéž platí pro další sportovní disciplíny, jakými jsou hokej, volné bruslení, krasobruslení nebo běžecké lyžování. Půjčovny disponují omezenými velikostmi i počtem kusů sportovního vybavení, součástí půjčovného je v některých případech vratná záloha viz ceník níže.

Velmi populární aktivitou je curling, jehož rezervace se rychle plní. Návštěvník si může rezervovat dráhu prostřednictvím online formuláře v sekci Program jednotlivých areálů – v Brně a v Ostravě. Kameny a speciální košťata se půjčují přímo na místě, účastníci nemusí mít žádnou speciální obuv.

CENÍK

Půjčovné

Běžky
zdarma

Brusle (90 min)
80 Kč / dospělí
50 Kč / děti

Helma
50 Kč

Set brusle + helma
100 Kč / dospělí
70 Kč / děti

Set snowboard + helma
zdarma (vratná záloha 500 Kč)

Vratná záloha
500 Kč / pár bruslí
500 Kč / helma


Startovné - rezervace

50 Kč
Raškohrátky závod
Výukové lekce, tréninky (30–60 min, liší se dle aktivity)
Skialpinistické závody
Vybrané běžecké závody
Vybrané biatlonové závody
Lyžařský retro závod

100 Kč
Jízda na bugině (15 min/os.)
Lyžařské závody
Hokejový zápas (60 min/os.)

200 Kč
Star skate (20 min/os.)

900 Kč
Curlingová dráha s trenérem (60 min)