Kupte si už nyní

Hledáme srdcaře dobrovolníky na Olympijské festivaly!

Buď u toho, až budou všichni fandit Adamovi Ondrovi. Nos stejné tričko jako Lukáš Krpálek. Vyzkoušej si téměř padesát sportů. Přidej se k dobrovolníkům na Olympijském festivalu!

rei0936-kopie

Právě startuje online nábor dobrovolníků, kteří pomohou s fungováním Olympijských festivalů. Během letních her v Tokiu od 23. července do 8. srpna ožijí dvě česká města pravou olympijskou atmosférou. Do lokality Praha bude potřeba 300 dobrovolníků a v Brně 350. Dobrovolníci se zaváží odpracovat alespoň 9 směn během doby konání Olympijských festivalů, na výběr mají dopolední a odpolední časy, stejně tak možnost zapojení jen během 3 prodloužených víkendů, na které Olympijský festival připadá. Dobrovolníci budou pomáhat jak na sportovištích, tak se mohou zapojit do organizace příměstských táborů pro děti, nebo do zóny olympijského vzdělávání. Velkým bonusem je oblečení ze speciální kolekce Alpine Pro. Samozřejmostí je zajištění pitného režimu a jídla během dne.

Provoz Olympijského festivalu bude respektovat všechna aktuální hygienická nařízení Vlády ČR. Minimální požadovaný věk je 17 let. Chceš více informací, nebo se rovnou přhlásit? Vše najdeš v záložce Dobrovolníci.

 

 

 

Speciální kolekce pro dobrovolníky