Kupte si už nyní

Dobrovolníci jsou duší Olympijského festivalu

Otravný budík. Je pět hodin ráno, všude kolem ještě tma, jen tu a tam rozsvícená okna v okolních domech. Jde se do práce. Rychle nasnídat, vypít hrnek kávy a stihnout tramvaj. Rychle si udělat kus své běžné práce a na osmou vyrazit na Výstaviště Brno. Protože tam to teprve začne. Tak nějak začíná všední olympijský den pár stovkám nadšenců, kteří se zamilovali. Je přece Valentýn.

něco

Jenže tahle láska, tahle vášeň je trochu jiná. Milují sport, lidi a jsou ochotní obětovat svůj volný čas pro dobrou věc. Bojují, vítězí a také prohrávají. Jen odměnou jim není medaile, ale úsměv, nebo pár hezkých slovíček. Pracují ve volném čase a mnozí z nich ještě při škole, nebo při zaměstnání…

Dobrovolníci.

Nepřehlédnutelní, v každé situaci ochotní pomoci. Před pár dny se vůbec neznali. Sjeli se z celé republiky i ze zahraničí, aby Vám umožnili zažít na vlastní kůži něco z olympijské atmosféry tady u nás - v Brně nebo v Ostravě.

V Brně je zaregistrováno 197 dobrovolníků z celé republiky i ze zahraničí – jsou tady dobrovolníci z Řecka nebo třeba ze vzdálené Kanady. Na každém sportovišti, na každém stanovišti se střídají ranní a odpolední směny a ti nejodvážnější jsou tady celý den. Všem patří velké DÍKY!

Řeknete si, proč to dělají? Přijďte a zeptejte se jich. Nebo ještě lépe – přijďte si to také vyzkoušet. Uvidíte, že to stojí za to!