Kupte si už nyní

Děti si v Brně užijí olympiádu na maximum. Poprvé Olympijský festival nabízí i příměstský tábor

Během Her v Tokiu si 400 dětí v Brně užije Sazka Olympijský tábor. Stejný počet míst nabídne i Olympijský festival v Ostravě. V Praze se může přihlásit až 300 zájemců ve věku od 7 let do 15 let. Během dvou turnusů si děti vyzkouší 20 sportů, prožijí až 40 hodin zábavy a každý účastník dostane na závěr analýzu svých sportovních dovedností. Registrace se rozjede v lednu.

1677-lipno_baseball_mensi

Brněnský areál koupaliště Riviéra, přilehlé dopravní hřiště a vedlejší sportoviště SKP Kometa – to jsou tři místa, kde vyroste Olympijský festival od 24. července do 9. srpna 2020. Nově i se Sazka Olympijským táborem pro školní děti. Každý den od 8:30 do 16:30 hodin prožijí svůj malý olympijský sen. Nebudou ale jen sportovat, v rámci festivalu potkají řadu úspěšných sportovců a dozví se vše o minulosti a budoucnosti olympijských her.

„Naším úkolem je šířit olympijské hodnoty, což je třeba fair play chování a snaha o sebezdokonalování. Hodnoty, které by se lidé měli učit už od dětství,“ říká předseda Olympijského výboru Jiří Kejval a dodává: “Proto jsme se rozhodli vytvořit v rámci Olympijských festivalů vzdělávací zónu, která bude otevřena všem návštěvníkům, a pro děti z příměstských táborů připravujeme speciální program o olympismu.“

Sazka Olympijský tábor vzniká ve spolupráci se Starez-Sport a.s. a v plánu jsou dva turnusy, vždy od pondělí do pátku. První běh bude od 27. do 31. července a druhý od 3. – 7. srpna. Stravování bude zajištěno v areálu SKP Kometa a extrémní pozornost upřou zkušení vedoucí na pitný režim dětí. Součástí tábora bude i osvěžení v areálu koupaliště Riviéra. Program na sportovištích se každý všední den přizpůsobí účastníkům Sazka Olympijských táborů a neměli by tak nikde čekat – maximálně na podpis olympionika.

Přihlašování dětí se rozjede koncem ledna na stránkách www.olympijskyfestival.cz.