Kupte si už nyní

Buďte u toho! Odstartoval prodej vstupenek a ubytování na Olympijský festival

Padesát sportů, největší fanzóna i vítání olympioniků. Olympijský festival u jezera Most slibuje od 26. července do 11. srpna největší zábavu v České republice. Tak si pojďte užít olympijské léto na maximum a buďte u toho! Odstartoval prodej vstupenek a co víc, jedinečnou atmosféru si vůbec poprvé můžete vychutnat i přes noc v pohodlí olympijského kempu.

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaalv6w.jpeg

Jednodenní vstupenky na Olympijský festival zakoupíte zde. Velký zájem se očekává hlavně o vstupenky na všechny tři víkendy.

Olympijský kemp i zóna pro karavany

Pokud vám však jeden den nestačí a chtěli byste si pobyt u jezera Most v rámci Olympijského festivalu prodloužit, ideální volbou pro ubytování je městečko se stany Chill village přímo v areálu. V historii Olympijských festivalů je tato možnost úplnou novinkou. Navíc se ji chystají využít i sportovci a olympionici, a tak na vás třeba navíc čeká snídaně s olympijským medailistou. A to chcete zažít!

V komfortních bell tent stanech pro dvě, pět nebo sedm osob budete mít dostatek prostoru na spaní i odpočinek – jsou teplé a útulné v noci a chladivé a vzdušné během dne. Díky oknům a variabilním postranicím se dají během poledního žáru odepnout od vodovzdorné podlahy a vyrolovat. Stany navíc nikdy nepromoknou.

Pro ubytované budou připraveny včetně stavby, jejich vybavení zahrnuje malý stolek, LED osvětlení a nafukovací single nebo dvoulůžkovou matraci. Za příplatek si můžete zapůjčit peřiny s bavlněným povlečením, případně budete potřebovat vlastní spacáky. 

Součástí ceny olympijského kempu jsou vstupenky do Olympijského festivalu pro všechny ubytované na den příjezdu i den odjezdu.

Pokud raději preferujete pohodlí vlastního karavanu, můžete využít olympijskou zónu pro karavany, v němž bude mít každý obytný přívěs k dispozici el. přípojku 230V.

Ubytování v olympijském kempu zakoupíte zde.

Olympijský kemp u jezera Most