Kupte si už nyní

Dobrovolníci - podrobné informace

Chceš se mít olympijsky? Staň se dobrovolníkem na letním Olympijském festivalu 2024.

covfotoidsoh3fkc9thaaaaaaaacwhg.jpeg

Hledáme nadšené dobrovolníky, kteří se v průběhu Olympijského festivalu u jezera Most přihlásí alespoň na 9 směn. Od neděle do čtvrtka bude jedna směna přes celý den, v pátek a v sobotu, kdy bude otevírací doba delší, budeme práce dělit na dopolední a odpolední směnu. Vše ale bude včas upřesněno. Nejvíce vítáme ty, kteří si udělají čas na celou dobu.

V přihlášce, kterou najdeš na konci stránky, si už teď můžeš nezávazně napsat, jaký způsob zapojení ti nejvíce vyhovuje (s individuálním přístupem ale můžeš počítat).

  • První polovina: pátek 26. 7. – neděle 4. 8. 2024
  • Druhá polovina: sobota 3. 8. – neděle 11. 8. 2024
  • Víkendy: čtvrtek 25. 7. – neděle 28. 7. 2024; pátek 2. 8. – neděle 4. 8. 2024; pátek 9. 8. – neděle 11. 8. 2024
  • Celý Olympijský festival: čtvrtek 25. 7. - neděle 11. 8. 2024 (s možností vybrat si během Festivalu kdykoliv 7 volných dnů dle potřeby)

Na čem se můžeš podílet?

Pomůžeš nám s organizací programu na sportovištích, s koordinací Olympijských festivalů pro děti nebo interaktivní digitální výstavy věnované olympijským hodnotám. Také je občas potřeba něco někam odnést, přinést nebo pomoc s další organizací. Podrobnější informace o jednotlivých činnostech na výběr budeme postupně doplňovat, zde je představení základních činností dobrovolníků:

  • Sportovní aktivity – návštěvníci si budou moci vyzkoušet různé sporty a ty budeš pomáhat s jejich realizací
  • Provoz Festivalu – v rámci Olympijských festivalů se nejedná pouze o sporty, ale občas je potřeba něco někam odnést, přinést nebo pomoc s další organizací
  • Olympijské vzdělávání - interaktivní digitální výstava věnovaná olympijským hodnotám (respekt, přátelství, snaha být nejlepší, apod.), olympijským hrám a příběhům českých sportovců

Co musíš splňovat?

  • Minimální věk 17 let v době nástupu na Festival. Horní věková hranice není stanovena, nikdy není pozdě pomoci jako dobrovolník na Olympijském festivalu
  • Ochotu pracovat v týmu a pro druhé.
  • Vyplnit elektronickou přihlášku, odkaz najdeš na konci stránky.

Co jako týmový člen získáš?

Kolekci olympijského oblečení pro dobrovolníky ALPINE PRO (kraťasy, tričko, vesto-bunda, mikina, vak a kšiltovka), certifikát dobrovolníka Českého olympijského výboru, možnost sportování na Festivalu, ale také nové kamarády, pracovní zkušenosti a zážitky, které se neopakují. A budeš součástí velké sportovní akce, která v době olympijských her přináší možnost sportovat tisícům návštěvníků.

Po celou dobu tvého zapojení máš od nás zajištěné stravování a pitný režim! Také připravujeme ubytování – plánujeme stanové městečko, nebo ubytování v zázemí Festivalu. Takže se můžeš těšit na krásné letní dny, kdy spojíš práci na Festivalu s večerní zábavou.

Koordinátoři dobrovolníků

V Mostě se o tebe bude starat skvělá parta koordinátorů dobrovolníků. Pokud tě zajímá něco konkrétního, můžeš jim už nyní napsat na e-mail: dobrovolnici.most@olympic.cz.

Přidej se k nám do týmu!

Jsou nepostradatelní, vždy usměvaví a milují olympijskou atmosféru!

Co dobrovolníky na Olympijském festivalu nejvíc baví?