Kupte si už nyní

Dobrovolníci

COV_foto_id_sOH3fkC9ThAAAAAAAALt2A

Přidej se do týmu dobrovolníků na Olympijském festivalu u jezera Most!

Hledáme nadšence, kteří mají rádi olympijské hry, sport a dobrou náladu a pomůžou nám zorganizovat Olympijský festival u jezera Most! Minimální požadovaný věk je 17 let a rádi přivítáme do party také aktivní seniory, stejně tak studenty v rámci praxí.

Pomůžeš nám s organizací programu na sportovištích, interaktivní digitální výstavou věnovanou olympijským hodnotám nebo provozem celé akce. Občas je potřeba něco někam odnést, přinést nebo pomoc s další organizací. 

Jak často se musíš zapojit?

Jako dobrovolník se zavážeš odpracovat alespoň 9 směn během doby konání Olympijského festivalu. Od neděle do čtvrtka bude jedna směna přes celý den, v pátek a v sobotu budeme práce dělit na dopolední a odpolední směnu

Proč bys do toho měl jít?

Po celých 17 dní festivalu budeš mít sportoviště areálu k dispozici, potkáš úspěšné olympioniky, oblékneme tě do olympijské kolekce pro dobrovolníky od ALPINE PRO a hlavně zažiješ neopakovatelnou olympijskou atmosféru ve společnosti skvělých lidí. Po celou dobu budeš mít zajištěné stravování, pitný režim a také ubytování, takže se můžeš těšit na krásné letní dny, kdy spojíš práci na Festivalu s večerní zábavou.

Dobrovolníci, hrdinové Olympijských festivalů Tokio 2020!

Díky vám to bylo super! Sejde se tak skvělá parta i u jezera Most?