Zážitková turistika jako součást Olympijského festivalu Brno

Jednou z možností, co navštívit v rámci Olympijského festivalu v Brně, bude projekt Zážitková turistika, kterou přináší Klub českých turistů, Asociace Turistických oddílů mládeže a Rada Turistických závodů.

Pod laovkou Turistika-06

Pro návštěvníky budou připraveny netradiční hry, zájemci si mohou namalovat turistickou značku, přímo jednu z těch, které potkávají v přírodě, a po krátké přípravě se pustit do mini testu z Turistického závodu – outdoor runningu. Dále bude možnost si popovídat s vedoucími a dětmi z turistických oddílů, seznámit se s tím, co dělají, jak a v čem závodí nebo jaký je systém jejich soutěží.

Hned v úvodu konání Olympijského festivalu můžete dorazit na „Slovíčko“ se Zdeňkem Vejrostou, autorem expozice, vedoucím projektu a předsedou Rady Turistických závodů (pátek 9. února v 17.00 hodin) nebo si přijít poslechnout Tomáše Fúska, nejúspěšnějšího závodníka tohoto sportu (neděle 11. února v 10.30 hodin)

Pro všechny zájemce bude v sobotu 10. února mezi 17 a 20 hodinou připraven mini závod. Přijďte si vyzkoušet turistiku a zabojovat o medaili!

Více informací najdete na www.turisticky-zavod.cz.

Souhlasím
###message