Dostupná kapacita na pokladně pro dnešní den
Rezervace vstupu na nadcházející dny
Rezervovat

Doprovodný program

Těšíme na vás!

24. 7.

  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:00 a 15:00 Šermířská exhibice
  • 11:00 Fotbal - možnost setkat se s olympionikem Jindřichem Svobodou
  • 11:00 a 16:00 Šerm - autogramiáda a beseda s kordistou Jiřím Beranem
  • 14:00 Exhibiční tenisové utkání Lucie Šafářové s Dájou Bedáňovou, které vyzvou hokejisty Tomáše Plekance a Martina Nečase (Carolina Hurricanes NHL), na podporu nadačního fondu Radost dětem
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje
  • 18:00 Florbal - exhibiční zápas

25. 7.

  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • Den s Českou olympijskou nadací – jachtař Ondřej Teplý a autogramiáda Mirky Knapkové
  • 9:00, 11:30, 17:30 Bruslařská exhibice
  • 10:00 Fotbal - ukázkový trénink ženského týmu
  • 10:00 a 15:00 Šermířská exhibice
  • 11:30 Fotbal -  možnost setkat se s hráčem Zbrojovky Brno Honzou Polákem
  • 14:00 Turnaj ve korfbalu
  • 15:00 Exhibiční závod profesionálních in-line rychlobruslařů
  • 16:30 Florbal - exhibiční zápas
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

26. 7.

  • Den paralympijských sportů – showdown, basketbal na vozíku, tenis na vozíku
  • Šerm - bedesa mladé české šermýřské naděje Marka Totuška + ukázka modelového tréninku fleretu
  • 9:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 10:00 Exhibice tenisu na vozíku se známými hosty
  • 10:00 Fotbal - možnost setkat se s fotbalistou Karlem Jarůškem
  • 10:00 a 16:00 Šermířská exhibice

27. 7.

  • 16:00 Šermířská exhibice
  • 17:00 Korfbal - ukázkový trénink profesionálních hráčů
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

28. 7. 

  • Den věnovaný udržitelnosti ve sportu ve Visa Eko zóně - workshopy, přednášky
  • Laserová sportovní střelba trap na plastové terče
  • 10:00 Fotbal - ukázkový trénink ženského týmu
  • 15:00 Šermířská exhibice
  • 16:00 Fotbal - možnost setkat se s hráčem Zbrojovky Brno
  • 18:00 Eko zóna - přednáška CIRAA

29. 7.

  • Laserová sportovní střelba trap na plastové terče
  • 11:30 Florbal - exhibiční zápas
  • 15:00 exhibice moderní gymnastiky za účasti Jany Vičarové
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

30. 7.

  • Film o filmu Zátopek s Davidem Ondříčkem
  • 10:00 Fotbal - možnost setkat se s olympionikem Josefem Mazurou
  • 11:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 17:00 Exhibice moderní gymnastiky
  • 17:00 Exhibice házené
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje
  • 17:00 Exhibice skateboardingové reprezentace s Maximem Habancem v Toyota Skateparku

31. 7.

  • Laserová sportovní střelba trap na plastové terče
  • Tenisový turnaj mužů otevřený veřejnosti
  • 9:00, 13:00 a 17:00 Házená - exhibiční turnaj mládeže
  • 10:00 Fotbal - ukázkový trénink ženského týmu
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:00 Fotbal - možnost setkat se s fotbalistou Karlem Kroupou
  • 15:00 Exhibice moderní gymnastiky
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje
  • 17:30 Florbal - exhibiční zápas

1. 8.

  • 10:00 Fotbal - možnost setkat se s fotbalistou Josefem Hronem
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:30 Florbal - exhibiční zápas
  • 15:00 Exhibice moderní gymnastiky
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

2. 8.

  • 9:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 15:00 Exhibice moderní gymnastiky

3. 8.

  • Den pro seniory - exhibice reprezentace chodícího fotbalu
  • 15:00 Exhibice moderní gymnastiky

4. 8.

  • 15:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

5. 8.

  • Fandíme Adamovi Ondrovi pod Lezeckou stěnou Jihomoravského kraje
  • 11:00 Fotbal - možnost setkat se s hráčem Zbrojovky Brno
  • 17:00 Florbal - exhibiční zápas

6. 8.

  • 11:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 14:00 Házená - exhibiční turnaj mládeže
  • 14:00 Fotbal - možnost setkat se s hráčem Zbrojovky Brno
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

7. 8.

  • Tenisový turnaj žen otevřený veřejnosti
  • 9:00 Házená - exhibiční turnaj mládeže
  • 10:00 Fotbal - možnost setkat se s olympionikem Rostislavem Václavíčkem
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 17:00 Taekwondo - exhibice přerážecích technik a sportovního boje

8. 8. 

  • 9:00 Florbal - exhibiční zápas
  • 10:00 a 14:00 EDA zóna - vezměte svoje děti do edukační zóny, kde se dozví o olympijských hrách, symbolech a o olympijských myšlenkách
  • 11:00, 14:00, 17:30 Házená - exhibice
  • 11:00 Skateboarding - hlavní závod STREETSTLYE s hvězdami českého skateboardingu
  • 11:30 Skateboarding streetstyle hlavní závod v Toyota Skateparku
  • 15:00 Běh Olympijským festivalem
  • 19:00 Zakončení